У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Клуб Manhattan

бул. Шевченко, 208/1, 4 поверх, ТРЦ "Любава"
Як дістатися:
 
Маршрутні автобуси:
№4, №5 (зупинка Площа Соборна)
 
Опис
Ресторан-клуб MANHATTAN - тут бездоганний стиль зустрічається з благородною класикою, тут стрімкість і швидкість міста знаходять спільну мову зі спокоєм, тут знайдуть своє втілення найнеймовірніші естетичні та гастрономічні мрії, саме тут буде утолена спрага безмежного, всепоглинаючого і якісного веселощів. Точь-в-точь як Манхеттен Нью-Йорка, він володіє особливим магнетизмом, він тягне і захоплює, але свої скарби відкриває тільки тому, хто гідний володіти ними - Вам!
 
Ближче до півночі ресторан-клуб MANHATTAN перетворюється і починає блищати ... До речі, і вечірки тут проходять не менше барвисті, ніж у знаменитих клубах міста-яблука. Але найголовніша Зірка, безумовно, Ваша! Адже саме для Вас тут виступають музиканти світового рівня, саме для Вас тут звучать найактуальніші та найсвіжіші музичні композиції, і, ймовірно, саме тут зароджуються нові тенденції клубного життя.
Всього раз побувавши в ресторані-клубі MANHATTAN, Ви з радістю заплануєте наступний візит сюди. Адже він створений для задоволення. Для Вашого задоволення!
Мапа


Минулі події