Питання відповідь

Відповіді на типові запитання:

1 Що робити, якщо куплений квиток не прийшов на пошту e-mail?

Для початку постарайтеся не нервувати. Перевірте, будь ласка, уважно папки «Вхідні», «Спам» і «Промоакції», також можете в пошуку ввести ключове слово «квиток» для більш швидкого пошуку. Якщо цього листа дійсно не знайшлося, то Ви можете перейти в Ваш Особистий кабінет (знаходиться в правому верхньому куті), перейти в розділ «Мої замовлення» і завантажити квитки. Також рекомендуємо перевірити актуальність / правильність адреси електронної пошти, щоб не виникало складнощів при наступних замовленнях.

 

2 Що таке електронний квиток, чи справжній він?

Відразу ж відповімо на питання «Чи справжній він?». Так, він справжній, згенерувати підібрати штрих-код неможливо. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що електронний квиток, замовлений на сайті internet-bilet.ua буде справжнім!

І що ж насправді таке «електронний квиток»?

- Електронний квиток - це найшвидший спосіб отримати квиток на бажаний концерт. Після успішної оплати, електронний квиток буде відправлений на Ваш e-mail, який Ви вказали при оформленні замовлення. Ви може роздрукувати їх на звичайному принтері. Або можете завантажити заздалегідь на телефон і на вході пред'явити pdf-файл прямо на мобільному пристрої.

3 Чи обов'язково друкувати квиток? Чи є квиток іменним?

Квиток не обов'язково друкувати в тому випадку, якщо у Вас є можливість відкрити і пред'явити квиток на мобільному пристрої. Якщо ж такої можливості немає, то необхідно роздрукувати квиток. Електронний квиток не потребує обміну на фізичний!

Також електронний квиток не є іменним, але містить ПІБ покупця для безпечного відвідування заходу.

Для того щоб pdf-файл (Ваш квиток) на телефоні відкрився, завантажте програму Adobe Reader (для власників IPhone) або Adobe Reader (для власників смартфонів на базі Android)

Важливо! Не варто додавати в соціальних мережах фото, де видно штрих-код квитка (або його числове значення). Оскільки якщо даний штрих-код пред'являть на заході раніше Вас, це може стати перешкодою для відвідування заходу.

4 Що робити якщо квиток був пошкоджений?

Пошкоджений квиток, роздрукований на «термобланку» (куплений в наших касах), відновленню підлягає, тільки в разі, якщо він у Вас є в наявності (загублений, подарований, забутий квиток відновити не можна). Для відновлення квитка напишіть, будь ласка, лист на нашу пошту [email protected] . Також прикріпіть, будь ласка, фото квитків і номер замовлення.

На щастя, електронний квиток можна завантажити з листа на електронну пошту або Особистого кабінету на сайті internet-bilet.ua .

5 Як дізнатися номер мого замовлення?

Номер замовлення Ви можете побачити в Особистому кабінеті, на електронній пошті, а також на квитках, якщо Ви вже зробили покупку.

На електронному квитку номер замовлення:

На фізичному квитку:

6 Як мені дізнатися ціну квитка і його наявність на вашому сайті? Категорії квитків (Вхідний квиток або FAN).

Весь список подій розміщений на сайті internet-bilet.ua . Для зручності Ви можете обрати захід із необхідного розділу (Концерти, Театри, Спорт, Дітям і т.д.), також Ви можете вибрати захід використовуючи фільтри по даті і майданчику проведення і звичайний пошук за назвою.

Після того, як Вами було обрано необхідний захід, натисніть на кнопку «Замовити квитки». Далі відкриється сторінка події і Ви зможете перейти до вибору квитків. Кожній ціні привласнений свій колір. Місця, які були продані, або недоступні до продажу, сірого кольору, вони є неактивними для вибору.

При виборі місця з'являється додаткова інформація про ціну і місцезнаходження в залі.

Існують також події де продаж квитків здійснюється без схеми розсадки залу, тобто квитки типу «Вхідний квиток», «FAN» і т.д. На театральні заходи (вистави, творчі вечори тощо) такі квитки мають на увазі, що розсадження вільне, тобто Ви сідаєте на будь-які вільні місця. Якщо ж це концертні або клубні заходи, то такі квитки надають тільки право на вхід (без надання місця для сидіння), іншими словами «Танцпол» або «FAN-зона».

7 Як мені оформити замовлення квитків?

Оформлення замовлення на сайті є зручним і доступним для кожного. Додатково Ви можете ознайомитися з докладною інструкцією для оформлення замовлення за посиланням .

8 Як отримати cashback (кешбек)? (Для власників карт банку Monobank)

У перший день кожного місяця, Monobank пропонує на вибір шість категорій покупок. З них можна вибрати дві, за які буде нараховуватися кешбек. Наша компанія відноситься до підкатегорії 7922, тобто наш MCC-код 7922 - Театральні продюсерські агентства. Тому в перший день місяця Ви можете вибрати категорію «Розваги», до якої належить наша категорія.

До цієї підкатегорії входять продюсерські агенції, літні театральні групи. Сюди також відносяться театральна і концертна продукція, така як кастингові агентства, замовні, сценарні та освітлювальні послуги, квиткові агентства, які продають квитки, або бронюють їх по телефону.

9 Чи можу я повернути куплені квитки в разі зміни планів?

На жаль, згідно «Умов договору публічної оферти» , квитки на придбаний Вами захід можливо повернути тільки в разі скасування або перенесення заходу, крім випадків форс-мажору.

10 Що мені робити, якщо концерт скасували / перенесли?

Як і зазначено в публічній оферті, сервіс internet-bilet.ua не є організатором заходів, а тільки зручним сервісом з продажу квитків; відповідальність за скасування чи перенесення заходу, на яке Ви купили квиток, ми не несемо, її несе організатор заходу. У разі скасування або перенесення ми можемо сповістити користувачів (по e-mail, sms розсилкою, а також на сторінці заходу). Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете написати нам на пошту [email protected] , або месенджери для отримання інформації про повернення.