Питання-відповідь

Відповіді на типові запитання:

1. Що робити, якщо куплений квиток не прийшов на пошту e-mail?

Для початку намагайтесь не нервувати. Перевірте, будь ласка, уважно папки «Вхідні», «Спам» і «Промоакції», також можете в пошуку ввести ключове слово «квиток» для найшвидшого пошуку. Якщо цього листа дійсно не знайшлося, то Ви можете перейти в Ваш Особистий кабінет (знаходиться в правому верхньому куті), перейти в розділ «Мої замовлення» і завантажити квитки. Також рекомендуємо перевірити актуальність / правильність адреси електронної пошти, щоб не виникало складнощів при наступних замовленнях.

 

2. Що таке електронний квиток, чи справжній він?

Відразу ж відповімо на питання «Чи справжній він?». Так, він справжній, згенерувати підібрати штрих-код неможливо. Тому Ви можете бути впевнені в тому, що електронний квиток, замовлений на сайті internet-bilet.ua буде справжнім!

І що ж насправді таке «електронний квиток»?

- Електронний квиток - це найшвидший спосіб отримати квиток на бажаний концерт. Після успішної оплати, електронний квиток буде відправлений на Ваш e-mail, який Ви вказали при оформленні замовлення. Ви може роздрукувати їх на звичайному принтері. Або можете завантажити заздалегідь на телефон і на вході пред'явити pdf-файл прямо на мобільному пристрої.

3. Чи обов'язково друкувати квиток? Чи є квиток іменним?

Квиток не обов'язково друкувати в тому випадку, якщо у Вас є можливість відкрити і пред'явити квиток на мобільному пристрої. Якщо ж такої можливості немає, то необхідно роздрукувати квиток. Електронний квиток не потребує обміну на фізичний!

Також електронний квиток не є іменним, але містить ПІБ покупця для безпечного відвідування заходу.

Для того що б pdf-файл (Ваш квиток) на телефоні відкрився, завантажте програму Adobe Reader (для власників IPhone) або Adobe Reader (для власників смартфонів на базі Android)

Важливо! Не варто додавати в соціальних мережах фото, де видно штрих-код квитка (або його числове значення). Оскільки якщо даний штрих-код пред'являть на заході раніше Вас, це може стати перешкодою для відвідування заходу.

4. Що робити якщо квиток був пошкоджений?

Пошкоджений квиток, роздрукований на «термобланку» (придбаний в наших касах), відновленню підлягає, тільки в разі, якщо він у Вас є в наявності (загублений, подарований, забутий квиток відновити не можливо). Для відновлення квитка напишіть, будь ласка, листа на нашу пошту [email protected] . Також прикріпіть, будь ласка, фото квитків і номер замовлення.

На щастя, електронний квиток можна завантажити з листа на електронній пошті або Особистого кабінету на сайті internet-bilet.ua .

5. Як дізнатися номер мого замовлення?

Номер замовлення Ви можете побачити в Особистому кабінеті, на електронній пошті, а також на квитках, якщо Ви вже придбали квитки.

На електронному квитку номер замовлення:

На фізичному квитку:

6. Як мені дізнатися ціну квитка і його наявність на вашому сайті? Категорії квитків (Вхідний квиток або FAN).

 

Весь список подій надано в афіші на сайті internet-bilet.ua . Для зручності Ви можете вибрати подію з розділу (Концерти, Театри, Спорт, Дітям тощо), також можете вибрати захід використовуючи фільтри за датою і майданчику проведення і, звичайно, простий пошук за назвою.

Після того, як Вами було вибрана подія, натисніть на кнопку «Замовити квитки». Після цього, відкриється сторінка події, і Ви зможете перейти до вибору квитків. Кожна ціна відповідає своєму кольору. Місця, які були придбані вже, або недоступні для продажу, стають сірого кольору, вони неактивні для вибору.

При виборі місця з'являється додаткова інформація про ціну і місцезнаходження в залі.

Існують також події без використання схеми, тобто квитки типів «Вхідний квиток», «FAN» тощо. На театральні заходи (вистави, творчі вечори тощо) такі квитки мають на увазі, що посадка вільна, тобто Ви сідаєте на будь-які вільні місця. Якщо ж це концертні або клубні заходи, то такі квитки надають тільки право на вхід (без надання місця для сидіння), іншими словами «Танцпол» або «FAN-зона».

7. Як мені оформити замовлення квитків?

Оформлення замовлення на сайті є зручним і доступним для кожного. Додатково Ви можете ознайомитися з докладною інструкцією для оформлення замовлення  за посиланням.

8. Як отримати cashback (кешбек)? (Для власників карт банку Monobank)

У перший день кожного місяця, Monobank пропонує на вибір шість категорій покупок. З них можна вибрати дві, за які буде нараховуватися кешбек. Наша компанія відноситься до підкатегорії 7922, тобто наш MCC-код 7922 - Театральні продюсерські агентства. Тому в перший день місяця Ви можете вибрати категорію «Розваги», до якої належить наша підкатегорія.

До цієї підкатегорії входять продюсерські агенції, літні театральні групи. Сюди також відносяться театральна продукція і концертна, така як кастингові агентства, замовні, сценарні та освітлювальні послуги, квиткові агентства, які продають квитки, або бронюють їх по телефону.

9. Чи можу я повернути придбані квитки в разі зміни планів?

На жаль, згідно «Умов договору публічної оферти» , квитки на придбану Вами подію можливо повернути тільки в разі скасування або перенесення заходу.

10. Що мені робити, якщо концерт скасували / перенесли?

Як і зазначено в публічній оферті, сервіс internet-bilet.ua не є організатором заходів, а тільки зручним сервісом з продажу квитків; відповідальність за скасування чи перенесення заходу, на яке Ви придбали квиток, ми не несемо, її несе організатор заходу. У разі скасування або перенесення ми можемо сповістити користувачів (по e-mail, sms розсилкою, а також на сторінці заходу). Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете написати нам на пошту [email protected] , в месенджери або зателефонувати в наш колл-центр за номером - 0970007040 , для отримання інформації про повернення.

Питання? Відповідь!
+