Відповіді на Ваші важливі запитання

Шановні клієнти, ми отримуємо ваші листи та месседжи у соціальних мережах з питаннями про перенесення подій та повернення коштів за квитки. Найбільш популярні питання та відповіді знаходяться нижче.
 
Важливо розуміти: основа нашої команди знаходилась у Харкові, тому нам було дуже тяжко знайти можливість розглянути ваші запити в повній мірі. Зараз зʼявилась така можливість і ми розглядаємо ваші листи, спілкуємося з організаторами та готуємо вам відповіді!
 
Терпляче чекаємо миру в Україні! Віримо в нашу Українську Армію!
Будьте на звʼязку, будьте здорові, будьте сильними! Все буде Україна!
 

ВАЖЛИВО:

 • Воєнний стан обмежує проведення масових заходів (концертів, вистав тощо). Але з 1 квітня 2022 року деякі заклади культури вже можуть відновлювати свою роботу. Тому слідкуйте за інформацією на сторінках подій та у EMAIL/SMS.
   
 • Сервіс продажу квитків internet-bilet.ua є посередником з продажу квитків та без участі організатора не має юридичного права самостійно приймати рішення у розв'язанні фінансових питань.
   
 • Воєнний стан є форс-мажорною обставиною, що зберігає за організатором можливість перенесення події або повернення коштів на післявоєнний час.
   
 • Статус кожної події на internet-bilet.ua розглядаємо окремо, спілкуючись з організатором, про всі новини повідомляємо на сторінці заходу або через EMAIL/SMS.
   
 • Організатор події може проводити повернення коштів самостійно, отримавши від internet-bilet.ua дані замовлень.

Якщо у Вас виникли питання ми радо відповімо електронною поштою [email protected] або у соціальних мережах Facebook та Instagram. Ми бачимо всі листи та повідомлення й жодне не залишиться без нашої уваги. Кожний запит буде оброблений та всі наші клієнти обовʼязково отримають відповіді.
 

Відповіді на поширені питання:

 • Чи відбудеться подія?

  Всі масові заходи (концерти, вистави тощо) під час воєнного стану проводити забороняється, але з 1 квітня деякі заклади культури можуть повертатися до проведення заходів з дотриманням певних вимог. У випадку повітряної тривоги усі глядачі повинні пройти в укриття, яке розташоване в закладі. Відтак кількість місць обмежена. При вході до закладів може здійснюватися поверхневий огляд щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей. Нагадуємо і про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19.
   
 • Коли я можу повернути кошти?

  Рішення про повернення коштів за квитки приймає організатор події. Згідно з законом та договором оферти за форс-мажорних обставин організатор події може відкласти рішення щодо перенесення події і повернення коштів на післявоєнний час. Але деякі організатори вже зараз надають згоду на повернення коштів. Всі умови і способи повернення коштів за придбані квитки ми надсилаємо нашим клієнтам електронною поштою або за допомогою SMS. Кожне SMS повідомлення містить посиланням на сторінку події на сайті internet-bilet.ua, де ми надаємо всю необхідну інформацію.
   
 • Скільки коштів я отримаю після повернення квитка?

  Ми повертаємо 100% вартості квитка (в окремих випадках до 70% вартості квитка). Але слід зауважити, що сервісний збір (вказується окремо на кожному квитку) не підлягає поверненню. Сервісний збір пов'язаний із наданням послуг допоміжної діяльності служби попередніх замовлень (бронювання, транзакції, послуг кол-центру, еквайрингу, відправки на електронну пошту Електронного квитка та інше) детальніше можна ознайомитись у публічному договорі оферти.
   
 • Яким чином я можу надіслати запит на повернення коштів за квитки? Як швидко буде оброблено мій запит?

  Щоб гарантовано зареєструвати свій запит, вам необхідно надіслати листа на електронну адресу [email protected] з указанням наступних даних: ПІБ покупця та номер замовлення. В темі листа вкажіть назву заходу. Ваш запит буде оброблено протягом 10 робочих днів та надіслано організатору.
   
 • Протягом якого часу, після обробки заявки на повернення, я отримаю кошти?

  Кошти зараховуються клієнту протягом 14 робочих днів, якщо організатор уповноважив Інтернет-Білет на повернення коштів та надав їх.