МЦКІ (Жовтневий Палац)

Алея Героїв Небесної Сотні, 1
... Цю прекрасну будівлю в центрі Києва знає кожен. Колишній Жовтневий палац культури, а нині - Міжнародний центр культури і мистецтв - є справжнім шедевром архітектури, спроектованим у минулому столітті всесвiтньо вiдомим Вікентієм Беретті.
 
Лише з висоти пташиного польоту можна охопити поглядом увесь цей самобутній ансамбль. Вишуканість зовнішнього вигляду повною мірою відповідає і комфортності і ошатності внутрішніх приміщень. Один з найкрасивіших та найбільших в Києві театральних залів вміщує понад дві тисячі глядачів. Просторі фойє, зручні класи для занять художньою самодіяльністю, мармур та дзеркала - все це налаштовує на урочистий настрій, дарує піднесення і натхненний стан.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history
Історія міжнародного центру культури та мистецтв - то своєрідний відбиток історичних подій України. У роки Великої Відчизняної війни приміщення зазнало значної руйнації. Його відбудова стала воістину всенародною справою.
 
Разом з тисячами простих робітників, студентів та людей різних професій, тут можна було побачити видатних діячів культури та мистецтва Максима Рильського, Володимира Сосюру, Андрія Малишка, Льва Ревуцького, Авмросія Бучму, Наталію Ужвій, Гната Юру та багатьох інших.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history
А 24 грудня 1957 року Жовтневий палац культури гостинновідчинив двері для відвідувачів. Відтоді понад 40 мільйонів чоловік побували на різноманітних культурно-мистецьких заходах палацу. І найпочесніші серед них - звичайно, діти, оскільки свята Новорічної ялинки стали для них традиційними.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв з повним правом можна назвати кузнею талантів. У численних гуртках художньої самодіяльності, народних ансамблях, любительських об’єднаннях та клубах починали свою творчу стежину нині відомі майстри сцени. Так, перші кроки у велике мистецтво робили тут Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов’яненко, Белла Руденко, Анатолій Мокренко, Юрій Гуляєв, Діана Петриненко, Степан Турчак та багато інших.
 
Справжніми святами народної творчості можна назвати і традиційні огляди, конкурси, фестивалі, які проводяться Міжнародним центром культури і мистецтв. На його сцені з великим задоволенням працюють професійні і самодіяльні таетральні та концертні колективи з Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Литви, Естонії та інших країн.
 
І все ж найяскравіші сторінки у літопис цього культурно-мистецького закладу вписують відомі не лише на Україні самодіяльні колективи Центру - народний ансамбль народного танцю - "Горлиця", народний оркестр народних інструментів, народна вокальна студія, оперна студія, народний ансамбль класичного балету "Просвіт" та інш. А для найменшеньких - дитячі зразкові колективи "Вітерець", "Співаночка".
 
Завжди з успіхом виступає естрадно-джазовий оркестр "Музична лабораторія". Про високу оцінку діяльності самодіяльних митців свідчить і той факт, що 8 колективам присвоєно звання "Народний" та "Зразковий". Аматорам аплодували глядачі не лише багатьох міст України, а й далеко за її межами - в Італії, Франції, Німеччині, Фінляндії, Канаді, Португалії, Японії, США, Польщі, Угорщині тощо.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв і сьогодні є справжнім центром духовної столиці України. Скажімо бібліотекою, яка має унікальний фонд, що налічує понад 70 тисяч екземплярів, може похвалитися не кожен заклад культури. Різноманітні зустрічі з відомими письменниками, композиторами, представниками дипломатичних кіл, державними та громадськими діячами, народними депутатами сприяють духовному відродженню країни, додають наснаги і творчого горіння.
 
А у світлих і просторих залах фойє завжди ефектно й виграшно розміщуються численні виставки - живопису, фото, товарів, народного споживання, технічні тощо. Тож від затишного сімейного свята, відзначення ювілейних дат, до міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів, семінарів, з’їздів - такий спектр можливостей міжнародного центру культури і мистецтв. І віриться - минатимуть роки, а творчий літопис одного з найпрестижніших та найулюбленіших закладів культури в центрі столиці поповнюватиметься все новими й новими яскравими сторінками...

Поточні події

Estas Tonne
20 квітня, 19:00
ціна: від 900 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 373
ОДИН В КАНОЕ
23 квітня, 19:00
ціна: від 570 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 274
KYIV MODERN BALLET. СПЛЯЧА КРАСУНЯ
24 квітня, 19:00
ціна: від 70 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1270
THE VELVET SUN та Спеціальний гість Павло Коробчук
25 квітня, 19:00
ціна: від 210 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1538
ВІА "ПЛАМЯ" UA
20 травня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1015
Ніно Катамадзе
26 травня, 19:00
ціна: від 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1156
ВАЛЕНТИН КУБА
28 травня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1544
Мюзикл "Ти Особливий"
1 червня, 12:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1601
Мюзикл "Ти Особливий"
1 червня, 15:00
ціна:
Шоу ТРИ КОТА: День народження!
2 червня, 12:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1854
Шоу ТРИ КОТА: День варенья!
2 червня, 15:00
ціна:
Кавказький театр танцю LEGACY
5 червня, 19:00
ціна: від 750 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 275
Kyiv Modern Ballet. ВІЙ
20 червня, 19:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1366
Сергій Жадан
23 серпня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1031
DOUBLE COMEDY SHOW
29 серпня, 19:00
ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1921
Мамахохотала Шоу
12 жовтня, 19:00
ціна: від 249 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1834
Серьога А.К.А. Поліграф ШарікоFF
13 листопада, 19:00
ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1833
JAMALA
30 листопада, 19:00
ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1689
Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр
7 грудня, 18:00
ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1908
Ніч перед Різдвом
14 грудня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1139

Минулі події

Питання? Відповідь!
+