Інформація щодо обмеження масових заходів!

МЦКІ (Жовтневий Палац)

Алея Героїв Небесної Сотні, 1
... Цю прекрасну будівлю в центрі Києва знає кожен. Колишній Жовтневий палац культури, а нині - Міжнародний центр культури і мистецтв - є справжнім шедевром архітектури, спроектованим у минулому столітті всесвiтньо вiдомим Вікентієм Беретті.
 
Лише з висоти пташиного польоту можна охопити поглядом увесь цей самобутній ансамбль. Вишуканість зовнішнього вигляду повною мірою відповідає і комфортності і ошатності внутрішніх приміщень. Один з найкрасивіших та найбільших в Києві театральних залів вміщує понад дві тисячі глядачів. Просторі фойє, зручні класи для занять художньою самодіяльністю, мармур та дзеркала - все це налаштовує на урочистий настрій, дарує піднесення і натхненний стан.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history
Історія міжнародного центру культури та мистецтв - то своєрідний відбиток історичних подій України. У роки Великої Відчизняної війни приміщення зазнало значної руйнації. Його відбудова стала воістину всенародною справою.
 
Разом з тисячами простих робітників, студентів та людей різних професій, тут можна було побачити видатних діячів культури та мистецтва Максима Рильського, Володимира Сосюру, Андрія Малишка, Льва Ревуцького, Авмросія Бучму, Наталію Ужвій, Гната Юру та багатьох інших.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, История, history
А 24 грудня 1957 року Жовтневий палац культури гостинновідчинив двері для відвідувачів. Відтоді понад 40 мільйонів чоловік побували на різноманітних культурно-мистецьких заходах палацу. І найпочесніші серед них - звичайно, діти, оскільки свята Новорічної ялинки стали для них традиційними.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв з повним правом можна назвати кузнею талантів. У численних гуртках художньої самодіяльності, народних ансамблях, любительських об’єднаннях та клубах починали свою творчу стежину нині відомі майстри сцени. Так, перші кроки у велике мистецтво робили тут Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов’яненко, Белла Руденко, Анатолій Мокренко, Юрій Гуляєв, Діана Петриненко, Степан Турчак та багато інших.
 
Справжніми святами народної творчості можна назвати і традиційні огляди, конкурси, фестивалі, які проводяться Міжнародним центром культури і мистецтв. На його сцені з великим задоволенням працюють професійні і самодіяльні таетральні та концертні колективи з Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Литви, Естонії та інших країн.
 
І все ж найяскравіші сторінки у літопис цього культурно-мистецького закладу вписують відомі не лише на Україні самодіяльні колективи Центру - народний ансамбль народного танцю - "Горлиця", народний оркестр народних інструментів, народна вокальна студія, оперна студія, народний ансамбль класичного балету "Просвіт" та інш. А для найменшеньких - дитячі зразкові колективи "Вітерець", "Співаночка".
 
Завжди з успіхом виступає естрадно-джазовий оркестр "Музична лабораторія". Про високу оцінку діяльності самодіяльних митців свідчить і той факт, що 8 колективам присвоєно звання "Народний" та "Зразковий". Аматорам аплодували глядачі не лише багатьох міст України, а й далеко за її межами - в Італії, Франції, Німеччині, Фінляндії, Канаді, Португалії, Японії, США, Польщі, Угорщині тощо.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв і сьогодні є справжнім центром духовної столиці України. Скажімо бібліотекою, яка має унікальний фонд, що налічує понад 70 тисяч екземплярів, може похвалитися не кожен заклад культури. Різноманітні зустрічі з відомими письменниками, композиторами, представниками дипломатичних кіл, державними та громадськими діячами, народними депутатами сприяють духовному відродженню країни, додають наснаги і творчого горіння.
 
А у світлих і просторих залах фойє завжди ефектно й виграшно розміщуються численні виставки - живопису, фото, товарів, народного споживання, технічні тощо. Тож від затишного сімейного свята, відзначення ювілейних дат, до міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів, семінарів, з’їздів - такий спектр можливостей міжнародного центру культури і мистецтв. І віриться - минатимуть роки, а творчий літопис одного з найпрестижніших та найулюбленіших закладів культури в центрі столиці поповнюватиметься все новими й новими яскравими сторінками...

Поточні події

Legacy. Світовий тур «The Flying Georgian New»
4 червня, 19:00
ціна:
Legacy. Світовий тур «The Flying Georgian New»
5 червня, 19:00
ціна:
Kyiv Modern Ballet. Жізель. Pаду Поклітару
25 червня, 19:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1225
Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару
25 червня, 19:00
ціна:
Zucchero
2 липня, 19:00
ціна: від 790 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 956
Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Pаду Поклітару
9 липня, 19:00
ціна: від 90 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1375
Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора
10 вересня, 19:30
ціна:
Балет «Autobiography». Компанія Уейна МакГрегора
11 вересня, 19:30
ціна:
Михайло Грицкан. «Наше кохання»
7 жовтня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 975
Вечір Гумору 2020
8 жовтня, 19:00
ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1712
Мюзикл "Шахраї"
9 жовтня, 19:00
ціна:
Creedence Clearwater Revived
18 листопада, 19:00
ціна: від 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1373
Vivienne Mort
22 листопада, 19:00
ціна: від 580 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 985
Господин Хороший. Михайло Єфремов
23 листопада, 19:00
ціна: від 590 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 448
ДахаБраха
26 листопада, 19:30
ціна: від 390 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 689

Минулі події

  • Kyiv Modern Ballet. Ромео і Джульєтта (Шекспірименти) 28 травня, 19:00
  • Свято танцю «З Україною в серці» 25 травня, 19:00
  • Chris Norman 19 травня, 19:00
  • На хвилях музики й кохання 18 травня, 19:00
  • Вистава "Нова Історія Іграшок" 12 квітня, 11:30
  • Степан Зарубін. Авторський вечір 3 квітня, 19:00
  • Штраус концерт. Національний президентський оркестр 9 березня, 19:00
  • Вистава "Варшавська мелодія 2" 8 березня, 19:00
  • ВІА Лейся песня 7 березня, 19:00
  • Концерт "З 8 березня, дівчата" 6 березня, 19:00
Питання? Відповідь!
+