У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

PISOKFEST

Харківська обл., Сел. Пісочин, вул. Берегова, координати 49.966143; 36.103070

2 - 4 червня 2017 року відкриє сезон відпусток і канікул в 5 км від Харкова - селищі Пісочин.  
Під відкритим небом, на березі річки Уди, біля підніжжя соснового лісу вас чекає: музична програма від відомих виконавців у супроводі пісочної анімації - SHKLO, Ярі, ... театр вогню, фуд -корт, кемпінг, атракціон солодощів, креативні майстер-класи, зони пісочної активності, ярмарок майстрів, розваги для дітей і дорослих.


Зроби крок назустріч літа! Почни його з нами!  

2 червня - EthnoOpenAir - кінець робочого тижня - ідеальний час почати відпочивати. Любіть видовищний і активний відпочинок? Вам сюди! Театр вогню, шоу пісочної анімації, лицарські бої, трипільська піч, люмінесцентний пісок, фігури з піску.  

3 червня - ArtOpenAir - занурся в простір творчості і мистецтва, знайди однодумців і заняття собі до душі - сьогодні тут будуть для цього всі умови! Авторські майстер-класи від найцікавіших хенд-мейдеров, шкіл пісочної анімації, виставка-ярмарок продукції майстрів.  

4 червня - OpenAirDanceParty - такого ще не було! Лазерне шоу,, Dj`s, Music, Dance, Sound, лаундж зона, активний і спокійний відпочинок на одній території! Яким він буде-вибір за тобою! Всі три дні на території Фестивалю - фуд-корт, атракціон солодощів, гірки, квести, виставка фірм-виробників, майстер-класи, ярмарок, кемпінг, лаундж-зона, екстрим-парк, і багато-багато піску!