У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Egoist Palace

м Чернівці, вул. Прутська, 10
НАШ РОЗВАЖАЛЬНИЙ комлекс
... Любов до себе - роман, який триває все життя ...
 
Про це знають засновників розважального комплексу "Егоїст-palace", культовому закладі, яке збирається гостям прищепити мистецтво любові до себе, до їжі і якісно нового рівня відпочинку! Зона звільнення cвоего внутрішнього «Я» .Прояві себе у всіх іпостасях.
 
Поєднання класичного стилю з експресією хай-тека. Акцент на багатстві убранства- розкішна, інкрустована меблі, пробудить в кожному його alter ego.
 
У чому ж унікальність "Егоїста"? .... гармонійному симбіозі кулінарних шедеврів (європейська кухня, заморські кухарі) і алкогольного гурманства з продуманим до дрібниць інтер'єрним рішенням і неповторною атмосферою, створеної командою професіоналів!
 
Парковка клубу, розрахована на 50 автомобілів, і серйозний зовнішній вигляд будівлі, сяючий величезними буквами, справляють незабутнє враження на відвідувачів, які поспішають потрапити в таємничі глибини клубу.
 
На другому поверсі закладу можна усамітнитися в затишному ресторанчику, залишаючись при цьому в гущі подій, величезні вітрини з видом на танц-пол допоможуть зберегти ефект прісутствія.Одновременно, це і Ідеальне місце для невеликих корпоративів на 50 персон, скасувати егоїстів. Дуже добре підходить для проведення різного вечірок. Кухарі зі Словаччини вкладають всю свою пристрасть і талант в приготування.
 
Для забезпечення максимального комфорту і безпеки клієнтів в клубі діятиме face control & dress code. Ми раді кожному клієнту, але після проходження ним крізь досвідчений взляд наших сек'юріті))).
 
C найкращими намірами, «Егоїст-palace»!
 

Минулі події