У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сумська обласна філармонія

вулиця Петропавлівська, 63

Будівля двоповерхова, на даху розташовані три невеликих за розміром чотиригранних куполи, які завершуються піднятими до неба шпилями. Цікаво, що вони надзвичайно схожі на старий купол альтанки, який під час реставрації було замінено на новий. По всій довжині даху встановлена решітка.

Фасад філармонії має багатий декор та розкішні архітектурні деталі, які надають будівлі офіційний, навіть парадний статус. Міжвіконні пілястри виконані в іонічному ордері, обрамлення довгих вікон поглиблене. Також серед цікавих архітектурних деталей можна спостерігати підвіконний пояс, фріз та розкішні ліпні гірлянди.

На другому поверсі розташовані три балкони. Центральний балкон, що знаходиться над головним входом, а також два інші, розташовані симетрично з боків фасаду будівлі, мають огорожу у вигляді граційно вигнутої решітки. Також вікна, що містяться на балконах, є ширшими та красивіше обрамленими за інші.

Глядацька зала філармонії має особливу пишноту в оздобленні стелі та балкону. Біля входу до зали розташовані дві глядацькі ложі.

Поточні події

Концерт органної музики
20 квітня, 16:00
ціна: 150 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 30
В ритмах Віденського балу
21 квітня, 16:00
ціна: 150 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 32
"Чорнобиль. Біль та пам'ять". Концерт органної музики
26 квітня, 17:00
ціна: 150 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 32
Концерт (НЕ)ВІДОМІ
27 квітня, 16:00
ціна: 150 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 32
Концерт "Aramis"
28 квітня, 16:00
ціна: 150 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 29