В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

Сумская областная филармония

вулиця Петропавлівська, 63

Будівля двоповерхова, на даху розташовані три невеликих за розміром чотиригранних куполи, які завершуються піднятими до неба шпилями. Цікаво, що вони надзвичайно схожі на старий купол альтанки, який під час реставрації було замінено на новий. По всій довжині даху встановлена решітка.

Фасад філармонії має багатий декор та розкішні архітектурні деталі, які надають будівлі офіційний, навіть парадний статус. Міжвіконні пілястри виконані в іонічному ордері, обрамлення довгих вікон поглиблене. Також серед цікавих архітектурних деталей можна спостерігати підвіконний пояс, фріз та розкішні ліпні гірлянди.

На другому поверсі розташовані три балкони. Центральний балкон, що знаходиться над головним входом, а також два інші, розташовані симетрично з боків фасаду будівлі, мають огорожу у вигляді граційно вигнутої решітки. Також вікна, що містяться на балконах, є ширшими та красивіше обрамленими за інші.

Глядацька зала філармонії має особливу пишноту в оздобленні стелі та балкону. Біля входу до зали розташовані дві глядацькі ложі.

Текущие события

Концерт "Jazz - fusion band Aramis"
31 марта, 17:00
цена: от 80 грн
Купить билеты Осталось билетов: 20
Концерт "Апрельское настроение"
1 апреля, 17:00
цена: от 80 грн
Купить билеты Осталось билетов: 32
Концерт "Музыка души"
2 апреля, 17:00
цена: от 80 грн
Купить билеты Осталось билетов: 32
Концерт органной музыки
5 апреля, 17:00
цена: от 80 грн
Купить билеты Осталось билетов: 29
Концерт "Песенный марафон"
6 апреля, 17:00
цена: от 80 грн
Купить билеты Осталось билетов: 32