Легкоатлетичний манеж УАБС

Сумы, ул. Прокофьева, 1
Універсальний легкоатлетичний манеж єдиний на території СНД, споруджений зал всіма світовими стандартами, згідно вимог ІААФ та інших федерацій.
 
Споруда багато функціональна:
 
6 бігових доріжок по колу довжиною – 200 м;
8 прямих бігових доріжок довжиною – 60 м;
3 бігові доріжки довжиною – 120 м;
2 сектори для стрибків у висоту, з жердиною, сектор для штовхання ядра.
Все поле основного залу трансформується у дерев'яний або резиновий подіум на якому розміщується 4 тенісні корти, 4 волейбольні, 1 баскетбольний, 1 гандбольний, 1 футзальний майданчики, 1 ігрове поле для індорхокею.
 
Основна зала обладнана 2 табло. Рівень освітлення, кондиціонування відповідає всім стандартам санітарно-гігієнічних вимог. Глядацький зал розрахований на 1250 стаціонарних місць. При необхідності ще додатково монтуються трибуни на 3тис. чоловік.
 
Студенти академії відвідуються заняття та спортивні секції з 14:00 до 19:00.
 
В комплексі манежу розміщений адміністративно-господарський блок в підвальних приміщеннях знаходиться лижна кімната та інші допоміжні служби, на першому поверсі розміщені роздягальні і хол-кафе для глядачів, зал загально-фізичної підготовки, на другому поверсі знаходиться медичний пункт, приміщення допінг контролю з необхідним медичним обладнанням згідно вимог окремо для жінок і чоловік, 6 роздягалень з душовими і туалетами, камери схову. На третьому поверсі знаходяться адміністрація, спортивні служби, тренерська, кафедра фізичного виховання, прес-цент і універсальний зал з подвійним простором. На четвертому поверсі знаходяться наукова лабораторія обладнана сучасним обладнанням фірми „Techno Gum" та комплексами типу „PEV-9000", поряд знаходяться універсальні зали з комплексами допоміжних приміщень, роздягалень тощо. На п'ятому поверсі розміщена автономна котельня. На базі манежу проводяться Чемпіонати України, обласні, міські змагання, академіади УАБС.