У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Київський будинок Архітектора

вул. Б. Грінченка, 7

Концертний зал Київського Будинку архітекторів, розташованого Неподалік від Майдану Незалежності, гостинно відчіняє свои двері для тих, хто любить музику.
Будівля ця особлива. Справді, у Києві є много Місць, традіційно пов`язаніх Із Музик й музикантами. Філармонія и Будинок Контрактів на Подолі, Опера й спертися, Видубицький монастир и Будинок культури трамвайніків, де народився київський джаз ... Альо чи всім відомо, что до Другої Світової Війни, а точніше, до трагічної пожежі на Хрещатику у вересні 1941 року в столиці України існував цілий Музичний провулок: з відділенням Музична товариства, музичною школою, училищем, а такоже Із Консерваторією, відкрітою у 1913 году.
Много відоміх людей доклалися до творення цього Музична осередку. Міська управа, что віділіла гроші на мощення тротуару, міський архітектор О. Шіле, что 1873 року споруди симпатичний будинок Музична училища Київського відділення РМТ. Згідно училище Було реорганізоване в консерваторію (велику суму на це пожертвував меценат Михайло Терещенко). Поряд посталі школа-десятірічка, будинок для викладачів, Згідно - концертний зал. Загальний вигляд прікрашала будівля Страхового товариства, спроектована знаменитим Владиславом Городецька.
Трохи более сімдесяті років проіснував Музичний провулок. Вибухи та страшна пожежа у вересні +1941 року зніщілі кілька споруд, від других залишилось стіні, подекуді - бетонні перекриття ... Дивом уцілів лишь бюст Михайла Глінки. После Війни провулок Було вірішено НЕ відбудовуваті, вцілілі будинки вписати у ландшафт, а вулицю прокласті немного вищє.

Поточні події

Вистава "Сватання на Гончарівці"
1 жовтня, 17:00
ціна: від 250 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 354
Вистава "Сто тисяч"
15 жовтня, 17:00
ціна: від 250 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 405