Мероприятия СОСТОЯТСЯ в БЕЗОПАСНОМ формате

Киевский дом Архитектора

ул. Б. Гринченко 9
Концертний зал Київського Будинку архітекторів, розташованого неподалік від Майдану Незалежності, гостинно відчиняє свої двері для тих, хто любить музику.
Будівля ця особлива. Справді, у Києві є багато місць, традиційно пов`язаних із музикою й музикантами. Філармонія і Будинок контрактів на Подолі, Опера й Оперета, Видубицький монастир і Будинок культури трамвайників, де народився київський джаз… Але чи всім відомо, що до Другої світової війни, а точніше, до трагічної пожежі на Хрещатику у вересні 1941 року в столиці України існував цілий Музичний провулок: з відділенням музичного товариства, музичною школою, училищем, а також із Консерваторією, відкритою у 1913 році.
Багато відомих людей доклалося до творення цього музичного осередку. Міська управа, що виділила гроші на мощення тротуару, міський архітектор О. Шіле, що 1873 року спорудив симпатичний будинок музичного училища Київського відділення РМТ. Згодом училище було реорганізоване в консерваторію (велику суму на це пожертвував меценат Михайло Терещенко). Поряд постали школа-десятирічка, будинок для викладачів, згодом – концертний зал. Загальний вигляд прикрашала будівля Страхового товариства, спроектована знаменитим Владиславом Городецьким.
Трохи більше сімдесяти років проіснував Музичний провулок. Вибухи та страшна пожежа у вересні 1941 року знищили кілька споруд, від інших залишилися стіни, подекуди — бетонні перекриття… Дивом уцілів лише бюст Михайла Глінки. Після війни провулок було вирішено не відбудовувати, вцілілі будинки вписати у ландшафт, а вулицю прокласти трохи вище.

Текущие события

Комедия "Любовный треугольник"
12 декабря, 19:00
цена: от 290 грн
Заказать билеты Осталось билетов: 394
Волшебная Книга Николая
18 декабря, 11:00
цена: от 150 грн
Заказать билеты Осталось билетов: 189
Волшебная Книга Николая
18 декабря, 13:00
цена: от 150 грн
Заказать билеты Осталось билетов: 204
Волшебная Книга Николая
18 декабря, 15:00
цена: от 150 грн
Заказать билеты Осталось билетов: 204

Вопрос? Ответ!
+