У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Жовтневий Палац (МЦКМ Малий зал)

Алея Героїв Небесної Сотні, 1
... Цю прекрасну будівлю в центрі Києва знає кожен. Колишній Жовтневий палац культури, а нині - Міжнародний центр культури і мистецтв - є справжнім шедевром архітектури, спроектованим у минулому столітті всесвітньо відомим Вікентієм Беретті.
 
Тільки з висоти пташиного польоту можна охопити поглядом весь цей самобутній ансамбль. Вишуканість зовнішнього вигляду повною мірою відповідає і комфортності та ошатність внутрішніх приміщень. Один з найкрасивіших і найбільших в Києві театральних залів вміщує понад дві тисячі глядачів. Просторі фойє, зручні класи для занять художньою самодіяльністю, мармур та дзеркала - все це налаштовує на урочистий настрій, дарує підйом і натхненний стан.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, історія, history
Історія міжнародного центру культури і мистецтв - це своєрідний відбиток історичних подій України. У роки Великої Отечественой війни приміщення зазнало значної руйнації. Його відновлення стала воістину всенародною справою.
 
Разом з тисячами простих робітників, студентів та людей різних професій, тут можна було побачити видатних діячів культури і мистецтва Максима Рильського, Володимира Сосюри, Андрія Малишка, Левка Ревуцького, Авмросія Бучму, Наталю Ужвій, Гната Юру і багатьох інших.
 
Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, історія, history Історія Міжнародний центр культури і мистецтв Федерації профспілок України, історія, history
А 24 грудня 1957 Жовтневий палац культури гостінновідчінів двері для відвідувачів. З тих пір більше 40000000 чоловік побували на різних культурних заходах палацу. І почесні серед них - звичайно, діти, оскільки свята Новорічної ялинки стали для них традиційними.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв з повним правом можна назвати кузнею талантів. У численних гуртках художньої самодіяльності, народних ансамблях, любительських об'єднаннях та клубах починали свою творчу стежину нині відомі майстри сцени. Так, перші кроки у велике мистецтво робили тут Дмитро Гнатюк, Анатолій Солов'яненко, Белла Руденко, Анатолій Мокренко, Юрій Гуляєв, Діана Петриненко, Степан Турчак та багато інших.
 
Справжніми святами народної творчості можна назвати і традиційні огляди, конкурси, фестивалі, що проводяться Міжнародним центром культури і мистецтв. На його сцені з великим задоволенням працюють професійні і самодіяльні таетральні і концертні колективи з Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Литви, Естонії та інших країн.
 
І все ж найяскравіші сторінки в літопис цього культурно-мистецького закладу вписують відомі не тільки в Україні самодіяльні колективи Центру - народний ансамбль народного танцю - "Горлиця", народний оркестр народних інструментів, народна вокальна студія, оперна студія, народний ансамбль класичного балету "Просвіт "і ін. А для самих маленьких - дитячі зразкові колективи" Вітерець "," Співаночка ".
 
Завжди з успіхом виступає естрадно-джазовий оркестр "Музична лабораторія". Про високу оцінку діяльності самодіяльних художників свідчить і той факт, що 8 колективам присвоєно звання "Народний" та "Зразковий". Любителям аплодували глядачі не тільки багатьох міст України, а й далеко за її межами - в Італії, Франції, Німеччини, Фінляндії, Канаді, Португалії, Японії, США, Польщі, Угорщини та ін.
 
Міжнародний центр культури і мистецтв та сьогодні є справжнім центром духовної столиці України. Скажімо бібліотекою, яка має унікальний фонд, що нараховує більше 70 000 примірників, може похвалитися не кожен заклад культури. Різні зустрічі з відомими письменниками, композиторами, представниками дипломатичних кіл, державними і громадськими діячами, народними депутатами сприяють духовному відродженню країни, додають сил і творчого горіння.
 
А в світлих і просторих залах фойє завжди ефектно і виграшно розміщуються численні виставки - живопису, фото, товарів, споживчі, технічні тощо. Тому від затишного сімейного свята, відзначення ювілейних дат, до міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів, семінарів, з'їздів - такий спектр можливостей міжнародного центру культури і мистецтв. І віриться - будуть проходити роки, а творчий літопис одного з найпрестижніших і улюблених закладів культури в центрі столиці буде поповнюватися все новими і новими яскравими сторінками ...

Минулі події