У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Львівський оперний театр

проспект Свободи, 28

Театр опери та балету, Який Місцеві жителі називають головного символом и Перлиною Львова, поряд з віденською та Одеська операми входить до числа найкрасівішіх театрів Європи. Львівська опера, яка прикрашає головний проспект міста, є однією з найяскравішіх міськіх визначний пам'яток, обов'язкових до відвідування. Щодня його красою та величчю захоплюються тисячі мандрівніків з різніх куточків світу.

Необхідність у великому міському театрі Львів, який на той час перебував під владою Австро-Угорщини, відчув наприкінці XIX століття. Тоді ж було організовано конкурс на найкращий проект майбутнього театру, в якому переміг талановитий архітектор Зигмунд Горголевський, що вже встиг прославитися як автор кількох монументальних споруд у Німеччині та Польщі.

Будівництво театру почалося 1897 року і тривало три роки - 1900-го Великий міський театр, як тоді називалася опера, був урочисто відкритий. Будівля, виконана в класичних традиціях з елементами зухвалого бароко та стриманого ренесансу, вражала ефектністю та пишністю декору: над його дизайном та оздобленням театру працювали найкращі майстри Львова та всього Старого Світу. Фасад будівлі щедро прикрашений скульптурами, колонами, нішами та балюстрадами. Вінчають його три крилаті бронзові постаті - Генія драми та комедії, Генія музики та Слави із золотою пальмовою гілкою в руках.

У 2000 році - до сторіччя Львівської опери - її було відреставровано та перейменовано на честь Соломії Крушельницької, видатної української оперної співачки, широко відомої у всьому світі.

Побувати у Львівському театрі опери та балету потрібно не лише на виставі, сюди обов'язково варто прийти з екскурсією – щоб більше дізнатися про історію та легенди цієї дивовижної архітектурної пам'ятки.

Поточні події

Мюзикл "Гуцулка Ксеня"
5 березня, 13:00
ціна:
Руслана. Великий сольний концерт з симфонічним оркестром
6 березня, 19:00
ціна:
Мюзикл "Гуцулка Ксеня"
12 березня, 18:00
ціна:
Катерина Бужинська та Михайло Грицкан. «ВОЛЯ»
26 березня, 19:00
ціна: від 360 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 460
Hans Zimmer Symphony
8 квітня, 19:00
ціна: від 440 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 423