Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Chamber Plaza

ул. Житомирська, 33

Комплекс залів Chamber Plaza – це багатофункціональний майданчик на базі Торгово-промислової Палати України у самому центрі Києва.

Торгово-промислова Палата має багаторічний досвід діяльності одним з видів якої є організація заходів різноманітного масштабу та формату. Chamber Plaza має багаторічний досвід організації виставкових заходів та конференцій. Пропонуємо в оренду зали в центрі Києва для конференцій, виставок, тренінгів, корпоративів, з’їздів, а також спортивних змагань, чемпіонатів, шоу, концертів, балів та інших культурно-масових заходів.

Chamber Plaza оснащена новою якісною відео та аудіо системою. Оренда залу включає в себе використання всієї апаратури, мікрофонів, екранів, та інші. Ми вважаємо, що для клієнтів організація заходів на найвищому рівні – це пріоритет, тому наша команда докладає усіх зусиль, щоб наші клієнти досягали своєї мети.

Комплекс залів включає повний спектр конференц-сервісів та діє по принципу “Єдиного вікна”.

Завдяки багаторічному досвіду проведення різних заходів, ми прекрасно розуміємо скільки важливих дрібниць має бути підготовлене, щоб відвідувачі залишилися задоволені. Тому ми пропонуємо цілий комплекс, що супроводжує послуги – від технічних деталей (звук, світло, проектори) до підготовки зони реєстрації та розміщення зовнішніх площин для візуальних зображень, і реклами спонсорів. Всі необхідні можливості обговорюються індивідуально, виходячи з ваших запитів під захід.

На кожному заході передбачені кава-паузи, а якщо заходи досить тривалі – ще й обіди. Ми пропонуємо вам зняти головний біль з пошуку виконавців, і запропонувати свої послуги з обслуговування вашого заходу.

Ми готові підібрати меню для ваших відвідувачів, виходячи з ваших побажань і наявного бюджету!

«Реноме Кейтеринг» – це прекрасна кухня (меню представлено кращими стравами української та європейської кухонь), це дизайнерське оформлення різних заходів, будь то кава-брейк, звичайні обіди або святкові фуршети, бенкети, весілля, дні народження, корпоративні вечірки.

Ми готові обслужити до 2000 відвідувачів, саме тому нас вибрали організаторами інавгурації Президента України (2005, 2010), «міні-Давос» (2005), Євробачення (2005), Міжнародний науково-практичній конференції «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи (2011) та ін.

Якщо у вас є бажання організувати свій діловий або інший захід, але вам потрібна консультація з приводу його організації та проведення – зв’язуйтеся з нами, ми обов’язково вам допоможемо!

Оренда залів Chamber Plaza – це вибір, що підкреслює Ваш статус.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма