вул. Шота Руставелі, 19
Кінотеатр «Кінопанорама» відкрився в 1958 році як перший в СРСР панорамний кінотеатр. Його перші глядачі були вражені величезним зачаровує екраном, красивим кінозалом, що ллється звідусіль звуком. Коли йшла робота над параметрами кінозалу, вимірювалися відстані від кожного крісла, тому в цьому залі унікальна акустика. Чи треба говорити, що тоді і наступні 40 років це був центр столиці - в «Кінопанораму» тікали з уроків, біля неї призначали побачення, в романтиці темного залу, під скрекіт кіноапарата зав'язувалися симпатії. З'явилися нові покоління киян і нові шанувальники кінотеатру, яка не ставиться на рейки великого бізнесу, але живе своїм незалежним життям.
Один з найстаріших кінотеатрів Києва, «Кінопанорама» ось вже 50 років не змінює своєї традиції показу найкращих фільмів світового кінематографу: від завжди актуальних блокбастерів до модних тенденцій в європейському кіно. Відомий в інтелектуальному середовищі як кінотеатр із багаторічною історією показу фестивальних фільмів і ретроспектив майстрів світового кінематографа. «Нове французьке кіно», «Сучасне кіно Чехії», «Грецьке кіно», «Кіно Баварії». Ми хочемо показати, як країни розміром з київську область знімають кіно, прославляючи свою культуру.
У цивілізованій країні має бути Своє Кіно. Заради цієї мети - наші покази українського кіно. Кінотеатр «Кінопанорама» завжди був і залишається місцем культурного єднання української інтелігенції. Тут проходять прем'єрні покази українських фільмів, ювілеї і творчі вечори українських акторів, режисерів, художників. Ми показували і будемо показувати наше кіно, щоб порушити спогади і гордість, вселити надію і віру в те, що український кінематограф відродиться.
Немає такого діяча культури, який би, приїхавши в Україну, не відвідав «Кінопанораму» і не залишив свій автограф. Тут були мільйонери і дисиденти, продюсери і письменники, художники і артисти. Тут Сергій Параджанов розповідав про «Тіні забутих предків» (він побував тут в перший рік після звільнення з в'язниці). Тут відбувся перший вечір пам'яті Івана Миколайчука і перший вечір пам'яті Миколи Гринька (тоді Марина Владі прислала кінотеатру телеграму з вдячністю). Тут розмовляли про Мистецтві фундатори португальського кінематографа, посли Канади, Франції, Швеції, Угорщини, Чехії, Естонії. Ректор духовної семінарії Іван Швець залишив на стіні своє посвячення, а Барбара Брильська сказала: «Я хотіла б, щоб у Варшаві був такий кінотеатр». Тут Станіслав Говорухін залишив напис на стіні «Я вас люблю», а Меньшов з Алентовою - свою вдячність.
«Кінопанорама» працює для всіх, хто любить дивитися велике кіно на великому екрані. Кінотеатр має репутацію дружелюбного кінотеатру, в якому дбайливо ставляться до кожного глядача. «Кінопанораму» люблять студенти за демократичну обстановку, її люблять люди старшого покоління за легку ностальгічну атмосферу.
У кінотеатрі працює два зали: великий (405 місць) та малий зал (30 місць), бар, кафе "Зер Гут" з літніми майданчиками, гардероб, найприйнятніші ціни на квитки і гнучка система знижок.
Розташований в самому серці Києва, на вул. Шота Руставелі, 19, між двома станціями метро - "Площа Льва Толстого" і "Палац спорту", в оточенні офісних центрів і маленьких затишних ресторанчиків, в 10 хв. ходьби від Хрещатика, поруч з модними торговими центрами «Мандарин плаза» і «Арена».