НСК "Олімпійський"

вул. Велика Васильківська, 55

В ході підготовки стадіону до Чемпіонату Європи 2012 року Національний спортивний комплекс був реконструйований.

7 серпня 2008 року Державне підприємство НСК Олімпійський підписало договір на виконання робіт з реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро GMP von Gerkan, Marg und Partner. Дане бюро розробило проект оновленого НСК Олімпійський, подібний Олімпіаштадіон в Берліні. Особливість запропонованого німцями проекту - прозора покрівля, що закриває трибуни від дощу зі спеціального мембранного тентового покриття, що дає додаткову перевагу для трав'яного газону. Місткість зменшили з 83 450 сидячих місць до 70 050 місць за рахунок розширення проходів на сектори, VIP-лож, місць для коментаторів та ЗМІ і місць для людей з обмеженими можливостями.

Над трибунами спорудили навіс з сучасного матеріалу, який накрив 100% посадочних місць. Крім того, збільшений на 15% градус нахилу нижніх секторів, щоб максимально поліпшити огляд ігрового поля. На рівні верхніх секторів по периметру стадіону побудована галерея, за якою додатково глядачі можуть виходити з другого ярусу трибун та території стадіону. Ближче до відкриття НСК об'єкті щодня працювали понад 2000 робітників. Робота не зупинялася навіть вночі. Процес реконструкції можна було спостерігати завдяки встановленим веб-камерам. Відкриття Стадіон був офіційно відкритий президентом України Віктором Януковичем о 21:30 8 жовтня 2011 року.

Відкриваючи стадіон, Янукович заявив: Готовність однієї з найважливіших арен чемпіонату з футболу Євро-2012 переконала світову громадськість, що з Україною можна мати справу. Після введення в експлуатацію НСК «Олімпійський» отримав статус «Еліт». Перший матч на оновленому стадіоні заплановано провести 11 листопада 2011 зі збірною Німеччини.

Під час чемпіонату Європи з футболу 2012 року, який пройде на Україні і в Польщі, на стадіоні повинні пройти заплановані три матчі групового етапу, один з чвертьфіналів та фінал чемпіонату Європи з футболу.

Поточні події

Океан Ельзи
28 червня, 20:00
ціна:
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. ВІЛЬНІ ЛЮДИ
24 серпня, 20:00
ціна: від 500 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 12380

Минулі події