Наші каси
Каси в місті
У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Стадіон імені Юрія Гагаріна

м. Чернігів, вул. Шевченка, 61

Чернігівський стадіон було збудовано на території міського саду в 1936 році. Спершу він вміщував близько трьох тисяч глядачів. Під час війни споруда була значно пошкоджена, тому у 50-х роках стадіон перебудовують, і він отримує дві трибуни: західну на 7 тисяч місць та східну на 4 тисячі. В середині 80-х років східну розширюють до 7-ми тисяч (зараз цю «лінію оновлення» можна побачити за гострішим кутом нахилу верхньої частини трибуни). Після останньої реконструкції, яка відбулася у 2005-2008 рр. на західній трибуни було встановлено пластикові сидіння.

Варто відзначити, що Юрій Гагарін таки бував у Чернігові в 1964-му році. Цілком імовірно що його тодішня зустріч з мешканцями міста відбулася саме на стадіоні, який на той момент вже носив його ім’я.

Сучасний стан речей на стадіоні такий. Все ті ж дві великі трибуни. Майже однакові, та якщо придивитись, то західна дещо вища за східну. Відвідувачі стадіону мають вибір: чи то обрати сучасніші пластикові сидіння, чи ж піти до дерев’яних лав і відчути дух старої школи. За південними воротами знаходить просте електронне табло. За північними ж можна розгледіти пам’ятку архітектури – будинок Тарнавського (кінець ХІХ ст.), але, на жаль, невисоку будівлю не дуже добре видно за цегляним муром, що оточує територію стадіону, тому такої інтеграції архітектури в український футбол, як наприклад у Охтирці, тут немає.


Минулі події