У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Палац Спорту

пр-т. Шевченко, 31
«Одеський Палац Спорту» був введений в експлуатацію 5 грудня 1975 року. За час його роботи було проведено понад 700 великих змагань, понад 300 концертів, більше 100 виставок. Зараз 30% всіх заходів складають спортивні змагання, 30% - виставки і по 15% припадає на концерти та семінари.
Палац Спорту є базою олімпійської підготовки українських спортсменів.
На території СКК розташований тренажерний зал, зал шейпінгу, фітнесу, степ-аеробіки, зал східних єдиноборств, зал альпінізму, йоги.
Концертні заходи
Палац Спорту - зал з п'ятьма тисячами посадочних місць, найбільший в Одесі. Грімуборной, роздягальні, гардероби. Обладнана сцена. І все, що необхідно для проведення шоу-програм.
Спортивні заходи
Для проведення спортивних змагань є обладнаний майданчик для баскетболу, волейболу та інших ігрових видів спорту. Є можливість проведення турнірів і змагань зі східних видів єдиноборств, боксу та кік-боксингу.
проведення виставок
Понад дві тисячі квадратних метрів виставкової площі. Зручні під'їзні шляхи. Стоянка для автотранспорту. Велика прилегла територія. Розвантажувально-навантажувальна техніка. Складські приміщення для виставкового обладнання та виставкових зразків експонентів.
Палац Спорту має досвід проведення виставок різних напрямків будь-яких рівнів / «Міжнародна медична виставка», «Всеукраїнська агропромислова виставка», «Автомобільна виставка», «Зелена хвиля», «Кава-чай», «Книга і преса України», «МясоМолЕкспо», «АрхТех», «Кришталевий черевичок» та ін. /
Послуги СКК «Одеський Палац Спорту»
Проведення масово-видовищних заходів.
Надається в оренду: демонстраційний зал, 4-5 кімнат, фойє.
Додаткові послуги:
кваліфікований обслуговуючий персонал: прибиральниці, робітники, електрики, сантехніки, радисти, холодильщик, гардеробниці, білетери, контролери, касири, адміністратор і т.д .;
виготовлення рекламного щита 3 х 6 метрів;
виготовлення прапора проведеного заходу (1 х 2, 2 х 3 метрів);
надання малого залу для прес-конференцій, фуршетів, нарад;
охорона заходу (10-30 чоловік);
професійне світло;
професійний звук;
виготовлення квитків, штампування, продаж, розробка експлуатаційних схем;
рекламно-інформаційне забезпечення (телебачення, радіо, преса, афіші);
копіювальна техніка, оргтехніка, телефони;
надання технічної документації, рекламної продукції Палацу Спорту;
додаткове обладнання для проведення заходу.