У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ТЮГ

м. Суми, вул. Покровська 6
СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ЗАПРОШУЄ ГЛЯДАЧІВ.
 
Прогулюючись вулицями нашого міста обов’язково завітайте до Сумського обласного театру для дітей та юнацтва, який знаходиться у старовинній будівлі на Покровській, 6.
Будинку у стилі модерн, в якому мешкали у різні часи трупи багатьох театрів, вже понад 100 років. Його історія бере початок з 1907 року, коли за проектом харківського архітектора Гінзбурга на місці літнього балагану за кошти місцевої влади та де — які заощадження місцевого антрепренера Дмитра Корепанова розпочалось будівництво стаціонарного театру. Досвідчений антрепренер перехопив проект будівлі, що спочатку розроблялась для Ялтинського театру. Через нестачу коштів будівництво театру тривало майже 5 років, але завдяки зусиллям сумчан, перший сумський театр гостинно відчинив двері для глядачів наприкінці 2011 року. В той час він мав подвійну назву: театр «Тіволі» (на честь екзотичного саду, розташованого біля театру), та «Театр Корепанова». (До речі, аналог сумського театрального будинку існує лише у місті Ніцца (Франція)).
 
З 1981 року у будівлі театру розмістилась трупа обласного театру для дітей та юнацтва, який спочатку був створений 29 грудня 1975 року як театр ляльок. Зі збільшенням інтересу глядачів до театру ляльок та з отриманням стаціонарного приміщення на Покровській наказом по Міністерству культури 21 квітня 1981 року Сумський театр ляльок реорганізовано в обласний театр для дітей та юнацтва.
 
На сьогодні театр єдиний у своєму роді серед театрів України та СНД, який являє собою театральний організм, що поєднує у своїх виставах два види театрального мистецтва: драматичний та предмету, маски, ляльки.
 
За час існування театром здійснено понад 190 постановок вистав.
Зараз у репертуарі 43 різноманітні вистави: вечірні, лялькові та «ТЮГівські».
І, як завжди, кожного дня Сумський обласний театр для дітей та юнацтва, що став невід”ємною частиною культурного життя Сум, гостинно відчиняє двері перед глядачем, даруючи радість зустрічі з таємним та загадковим мистецтвом Його Величності Театру.

Поточні події

Вистава "Конотопська відьма". Прем'єра!
8 травня, 17:00
ціна: від 350 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 241