Концерт-хол Platinum

м. Івано-Франківськ, вул.Надрічна 60
Концерт-холл Platinum знаходиться в м.Івано-Франківськ, за адресою вул.Надрічна 60 та є найбільшим клубним та концертним майданчиком міста. Заклад розрахований на проведення концертів за участю естрадних та рок виконавців, вечірок, фестивалів, спортивних змагань та інших культурно-масових заходів. Розташування поза межами житлової зони, велика парковка, зручне дорожнє сполучення - всі ці фактори роблять наш заклад комфортним для будь-яких заходів загальноміського маштабу.
 
Концерт-холл Platinum може вмістити близько 1500 гостей, на першому поверсі знаходиться танцювальний майданчик та бари протяжністю близько 50 м, на другому поверсі знаходяться балкони з комфортабельними диванами та столиками. В залі встановлене сучасне стаціонарне звукове обладнання потіжністю 20 кВт та найсучасніше світлове обладнання.
 
Заклад працює в вихідні та святкові дні, постійно працює адміністратор для бронювання столиків, професійна служба охорони та привітний персонал. Важливим також є те, що в нас цілу ніч працює повноцінна кухня, розроблене меню для проведення корпоративів, святкування днів народжень та інших урочистих подій. Ціни є одними з найдешевших в порівнянні з іншими закладами що працюють в нічний час.
 
Завітавши до нас Ви залишитесь приємно враженими роботою нашого колективу та європейським рівнем обслуговування! Ласкаво просимо!

Минулі події

Питання? Відповідь!
+