У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Концерт-хол Platinum

вул. Надрічна, 60
Як дістатися:
 
Маршрутні автобуси:
№24 (зупинка ВАТ "Індуктор")
 
Опис
Концерт-хол Platinum знаходиться в Івано-Франківську, за адресою вул.Надрічна 60 і найбільшим клубним і концертним майданчиком міста. Заклад розрахований на проведення концертів за участю естрадних і рок виконавців, вечірок, фестивалів, спортивних змагань та інших культурно-масових заходів. Розташування поза житловою зоною, велика парковка, зручне дорожнє сполучення - всі ці фактори роблять наш заклад комфортним для будь-яких заходів загальноміського масштабу.
 
Концерт-хол Platinum може вмістити близько 1500 гостей, на першому поверсі знаходиться танцпол і бари протяжністю близько 50 м, на другому поверсі знаходяться балкони з комфортабельними диванами і столиками. У залі встановлено сучасне стаціонарне звукове обладнання потіжністю 20 кВт і сучасне світлове обладнання.
 
Заклад працює у вихідні та святкові дні, постійно працює адміністратор для бронювання столиків, професійна служба охорони і привітний персонал. Важливим також є те, що у нас всю ніч працює повноцінна кухня, розроблене меню для проведення корпоративів, святкування днів народжень та інших урочистих подій. Ціни є одними з найдешевших у порівнянні з іншими установами працюють в нічний час.
 
Завітавши до нас Ви залишитеся приємно вражені роботою нашого колективу і європейським рівнем обслуговування! Ласкаво просимо!
Мапа


Минулі події