У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Єврейський культурний центр

Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
Будівля Культурного центру «Beit Grand» розташоване в самому серці Одеси, на вулиці Ніжинській, 77/79 - в п'яти хвилинах ходьби від Дерибасівської, в оточенні готелів, кафе і торгових центрів, що вже визначає його престижність і ексклюзивність для компаній, які зацікавлені в розвиток свого бізнесу і бажанні «заявити» про себе. Новітнє обладнання, сучасні технології в обслуговуванні і професіоналізм всіх технічних служб Культурного центру «Beit Grand» стануть основою для всієї Ваших починань.
 
Яскравий дизайн, з додатковим освітленням у вечірній час, надає центру видовищний і унікальний вид, підкреслюючи архітектуру будови і його призначення. Центр прекрасно проглядається з вулиць Ніжинської, Тираспольської і Спирідонівська.
 
Сьогодні концертний зал "Beit Grand", розрахований на 204 посадочних місця і оснащений системою вентиляції і кондиціонування, сучасним звуковим, світловим і проекційним обладнанням, - одна з найбільш популярних майданчиків серед організаторів заходів різного формату: конференцій, презентацій, симпозіумів, корпоративних заходів, концертів , вистав, кіносеансів, фестивалів і т.д.

Поточні події

Стендап вечір Саші Долгополова
4 вересня, 20:00
ціна:

Питання? Відповідь!
+