У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Полтавський академічний обласний театр ляльок

м. Полтава, вул. Пушкіна, 32
Ось уже як 70 років в Полтаві гостинно відкриває двері в чарівний світ мрії, фантазій і цікавих історій Палац Казок. Полтавський академічний обласний театр ляльок є для дітей тією країною, де відбуваються чудеса і здійснюються найзаповітніші бажання.
 
Саме з Полтавським театром ляльок у багатьох полтавців пов'язані милі і дорогі серцю спогади з дитинства. Тут завжди відчувається святкова атмосфера, а добро і радість наповнює серце кожного, хто хоча б раз прийшов в театр.
На наших виставах виросло кілька поколінь. Ставши дорослими, колишні глядачі з радістю поспішають на зустріч з давніми друзями, привівши за руку вже своїх дітей, щоб познайомити їх зі світом казки і його героями.
 
Театр ляльок в Полтаві - один з найбільш старих театрів на Україні. Його довга історія пов'язана з іменами провідних акторів і режисерів-лялькарів України та Росії. Полтавський театр ляльок має багатий і різноплановий репертуар, до якого входить драматургія українських і світових класиків, національний фольклор, твори сучасних авторів.
Високопрофесійний колектив - це провідні майстри театральної сцени, які яскравою і переконливою акторською грою вселяють у душі дітей віру в непереможність добра, в чарівництво, в чудо, в силу мистецтва театру ляльок.
 
Цікаво і різнопланово складалися шляхи полтавських лялькарів: гастрольні маршрути театру пролягли по безлічі сіл і міст України. Свою повагу і подяку творчому колективу демонстрували глядачі більше 10-ти регіонів Росії, щиро захоплюючись їх акторською майстерністю.
 
До сили-силенної творчих перемог додалися і гідні виступи театру в Польщі, Китаї, Німеччині, Ірані, Сербії, Литві, Туреччині та Тунісі, що дало можливість заявити світові про існування талановитого українського творчого колективу.