Планета Moda-Bar

Вінниця, вул. Стеценко, 75а

Культова атмосфера, вибухова енергетика, музична ейфорія! .. Ти хочеш стати частиною клубної культури, побачити на власні очі її найяскравіших представників? «Планета Мода-Бар» - це стиль без пафосу, відпочинок на високій ноті, політ емоцій.Ти адже саме цього чекаєш? .. Ти повинен бути з нами, ти повинен бути тут!

До твоїх послуг вишукана європейська і японська кухні, велика коктейльна карта, напої на будь-який, навіть найвимогливіший смак. Тільки на «Планеті» - три бари, а спілкування з барменами-чарівниками - справжнє свято! Тільки на «Планеті» ти можеш доторкнутися до модної індустрії, відвідати покази колекцій українських дизайнерів та провідних світових брендов.Только на «Планеті» працює цілодобовий менеджмент, який надасть повну інформацію про клуб, познайомить з подіями на найближчий місяць, забронює стіл в будь-який час .

Ми чекаємо тебе з 22.00 щоденно (крім понеділка, вівторка) .Компетентний facecontrol і dresscode гарантують позитивні емоції від перебування в суспільстві істинних поціновувачів клубної культури.


Минулі події

Питання? Відповідь!
+