Наші каси
Каси в місті
У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Паб "The gas station"

м.Львів, вул. Джерельна 20

Ресторан-паб «The Gas Station» у Львові — клуб для справжніх чоловіків!

Ресторан-паб «The Gas Station» у Львові — це магнетичний заклад, який приваблює справжніх шанувальників активного та водночас вишуканого відпочинку. Це перший «байкерс-паб» та шоу-рок-ресторан, де львів’яни та гості міста мають можливість насолоджуватися справжньою сучасною «пабною» культурою. Відтворили її тут за рахунок великої площі, мотоциклів і дівчат, які витанцьовують свої запальні танці. Стиль пабу цілком вміщається в короткому, але водночас об’ємному слогані — «Food, Girl, Fun, Entertainment». В пабний перший поверх, так званий «Garage», можна заїхати навіть «залізним конем»!
 
Масштабний банкет у «The Gas Station» — це справжнє дійство — 400 найкращих друзів та найближчих людей веселитимуться тут «на повну» під запальні ритми живої музики. Також це ідеальне місце для перегляду спортивних матчів великою компанією найактивніших вболівальників! Свіже пиво і найрізноманітніші страви до пива прикрасять Ваш стіл та наповнять вечір незабутніми ароматами і смаками!
 
Зручно вмостившись на шкіряних диванчиках Ви можете сповна насолоджуватися вечором та відпочивати в демократичні дружній атмосфері закладу. Адже кожен гість стає справжнім другом «The Gas Station», а друзів тут зустрічають і пригощають якнайкраще! Окрім того «The Gas Station» запрошує своїх гостей на концерти — «Good music» — рок, блюз та рок-н-рол. Просторий танцювальний майданчик чудовий простір для того, щоб проявити свої можливості і заохотити присутніх активно проводити час у хорошому настрої!
 
Ресторан-паб «The Gas Station» запрошує поринути в море відпочинку та зловити свою високу хвилю найкращого настрою!


Переглянути