У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Банкетний будинок Ренесанс

вул. Люстдорфська дорога, 172/1

Банкетний будинок «Ренесанс» - найбільший банкетний комплекс в Україні, що складається з п'яти головних і двох додаткових сучасних містких залів. Банкетний будинок «Ренесанс» стане кращим місцем для проведення ваших урочистостей в атмосфері естетики та краси. Вишуканий інтер'єр кожного залу поєднує в собі витонченість минулих століть і високі технології нинішнього. Всі приміщення оснащені професійним мудьтімедійним обладнанням і презентаційними екранами, що дозволяє проводити заходи на найвищому рівні.

Поряд з Ювілеями, весільними урочистостями, банкети, фуршетами, дитячими днями народження, в банкетному домі «Ренесанс» Ви зможете провести офіційні заходи будь-якого формату: конференції, тімбілдинги, презентації, гала-вечері, корпоративи, виставки, семінари, тренінги, з'їзди, форуми і бізнес-зустрічі.
Залежно від обраного залу, можна розмістити від 20 до 1000 гостей, що передбачає можливість організації як маленького затишного свята в сімейному колі, так і більш масштабних заходів. Поряд з цим, в банкетному домі «Ренесанс» розташований бар, де бізнес-партнери мають можливість поспілкуватися і обговорити нагальні питання за чашкою гарячого чаю або кави.
У банкетному домі «Ренесанс» успішно проводяться банкети, фуршети, Дні Народження, дитячі Дні Народження, Хрестини, весілля, бізнес-заходи різних форматів, корпоративи, конференції, семінари.