У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Клуб "Імперія"

вул. Набережна Перемоги, 38

Клуб займає величезну двоповерхова будівля, загальна площа якого становить 500м2. До речі, кожен поверх «Імперії» має свій неповторний дизайн і обстановку.

В клубі встановлені найпотужніші на сьогоднішній день: аудіо-, звукові та освітлювальні системи. А комплексна система екранів, прожекторів і лазерного обладнання дозволяє влаштовувати феєричні світлові шоу.
На кожному поверсі клубу одночасно можуть перебувати до 500 осіб. Незважаючи на те, що величезна місце відведено танцполу.
Тут є: подіуми для go-go шоу і модних показів, гігантські бари і зручні дивани для релаксації.
Витриманий, в кожному елементі, інтер'єр hi-tec приємно радує око, а завзятий mash-u в барі змушує танцювати навіть бомонд, який зазвичай проводить час на затишних диванах VIP -Лягай.
Багато дніпропетровці вважають «Імперію» знаковим клубом! Це приблизно як для Москви Великий театр або Третьяковка. Клуб працює сім днів на тиждень, 12 місяців в році є справжньою міркою розваг для вельми широкого кола шанувальників музики, танців і насиченого нічного відпочинку.
 
Вік відвідувачів клубу - від 18 до 40 років.
Все, що відбувається в «Імперії» знаходить живий відгук у пресі, на ТБ і радіо.
Крім того, «Імперія» завжди тримає в центрі уваги пафосні події.
Всі ці яскраві світські заходи висвітлюються в клубній програмі.
 
Гламурні вечірки затьмарюють собою власне дискотеку і музику, яка тут досить сумбурна і еклектична. Але навіть ті, хто вважає її дивною, не пропускати самі запальні тусовки в нічному клубі «Імперія».


подивитись збільшену карту