Клуб "Імперія"

вул. Набережна Перемоги, 38

Клуб займає величезну двоповерхова будівля, загальна площа якого становить 500м2. До речі, кожен поверх «Імперії» має свій неповторний дизайн і обстановку.

В клубі встановлені найпотужніші на сьогоднішній день: аудіо-, звукові та освітлювальні системи. А комплексна система екранів, прожекторів і лазерного обладнання дозволяє влаштовувати феєричні світлові шоу.
На кожному поверсі клубу одночасно можуть перебувати до 500 осіб. Незважаючи на те, що величезна місце відведено танцполу.
Тут є: подіуми для go-go шоу і модних показів, гігантські бари і зручні дивани для релаксації.
Витриманий, в кожному елементі, інтер'єр hi-tec приємно радує око, а завзятий mash-u в барі змушує танцювати навіть бомонд, який зазвичай проводить час на затишних диванах VIP -Лягай.
Багато дніпропетровці вважають «Імперію» знаковим клубом! Це приблизно як для Москви Великий театр або Третьяковка. Клуб працює сім днів на тиждень, 12 місяців в році є справжньою міркою розваг для вельми широкого кола шанувальників музики, танців і насиченого нічного відпочинку.
 
Вік відвідувачів клубу - від 18 до 40 років.
Все, що відбувається в «Імперії» знаходить живий відгук у пресі, на ТБ і радіо.
Крім того, «Імперія» завжди тримає в центрі уваги пафосні події.
Всі ці яскраві світські заходи висвітлюються в клубній програмі.
 
Гламурні вечірки затьмарюють собою власне дискотеку і музику, яка тут досить сумбурна і еклектична. Але навіть ті, хто вважає її дивною, не пропускати самі запальні тусовки в нічному клубі «Імперія».


подивитись збільшену карту

Питання? Відповідь!
+