У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Время Ч"

Соц мережі:

Найближчий захід: Заходи не заплановані

Заходів у продажу: 0

Афіша
Про колектив
Недержавний Харківський театр, який Народився як група студентів акторського і режисерського факультетів театрального відділення Харківського університету мистецтв та Академії Культури в 2016 році.
 
За цей час створив 5 вистав, став учасником багатьох фестивалів і побував на гастролях в різних містах України, а також поповнив свої ряди чудовими акторами, які служать в таких чудових театрах як: театр ляльок ім. В. А. Афанасьєва, театр ім. О.С.Пушкіна, театр ім. Т.Г.Шевченка та ін., А тепер беруть участь і в наших Виставах.
 
Ми дуже любимо свою справу, завжди максимально викладаємось в репетиційній і ігровому процесі і завжди раді ділитися своєю творчістю з нашим сьогоденням і майбутнім глядачем)
 
Наші вистави, це завжди розмова про важливе, потрібне, необхідне. Але ми намагаємося, щоб ця розмова бува ненав'язливою, обов'язково з гумором, динамічною, іноді з танцями і піснями, а іноді пронизливою і зворушливою до мурашок, таким, щоб залишився тонкий післясмак і ви згадували про виставу ще довго і ділилися враженнями, зі своїми друзями .
Ми працюємо у всіх жанрах - крім нудного!
 
Режисер: Жанна Богусевич
Сценограф: Катерина Колесніченко
Хореограф: Наталя Федина
 
Актори:
Вероніка Шелудякова
Наталя Іванська
Тетяна Королькова
Кирило Галушко
Данило Кузнецов
Максим Авксентьєв
Данило Карабейников
Володимир Мельник
Ігор Мірошниченко (засл. Артист України)
Михайло Озеров