У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Kyiv Modern Ballet Раду Поклітару «Кармен.TV»

Період туру: 2 березня - 4 березня

Дати туру цього виконавця:

2 березня, 18:00
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка ціна: від 300 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 144
3 березня, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: від 300 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 579
4 березня, 18:00
Полтава Театр ім. Гоголя ціна: від 220 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 255
Про тур

Довгоочікувана зустріч з улюбленим колективом театру «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ». Театр «Kyiv Modern Ballet» Раду Поклітару представляє найкращу виставу «Кармен.ТВ». Раду Поклітару - один з найбільш талановитих балетмейстерів Європи. Геніальний хореограф, який мислить пластичними образами, має свою незапозичену інтонацію.

Кожна його робота – сміливий експеримент і дерзновенний пошук з несподіваним прочитанням всесвітньовідомих сюжетів, завжди підкорений музиці і такий, що глибоко розкриває складний внутрішній світ людини. Вистава Раду цілком докладно переповідає сюжет, зберігаючи іспанський колорит в костюмах.

Театр «Київ Модерн-Балет» був створений в 2006 році Раду Поклітару і відразу набув репутацію самого радикального та крутого театру сучасного танцю на всьому пострадянському просторі. «Кармен.TV» – перша постановка цього колективу, яка буквально підірвала театральний світ. 

Але персонажі у нього – сучасні підлітки, з внутрішньою неврівноваженістю, брутальними амбіціями і кострубатим проявом почуттів. Трактування вийшло неоднозначним - Раду Поклітару вважає, що драму треба розповідати із певним внутрішнім сміхом. Сміх у данному випадку - синонім тверезого погляду на життя.

Вистава «Кармен.TV» отримала свого часу відразу дві премії «Київська Пектораль» - за КРАЩИЙ СПЕКТАКЛЬ РОКУ та за КРАЩУ РОБОТУ БАЛЕТМЕЙСТЕРА.