ТЕ-АРТ. Сильні слабкі жінки

Період туру: 18 липня - 25 вересня

Дати туру цього виконавця:

18 липня, 18:00
Одеса Одеський театр музичної комедії ціна: від 280 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 543
25 вересня, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: від 300 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 848
11 липня, 18:00
Київ Київський будинок Архітектора  
20 липня, 18:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
20 серпня, 18:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР  
21 серпня, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
21 жовтня, 18:00
Кременчук МПК  
21 лютого, 18:00
Жовті Води Палац Культури  
6 червня, 18:00
Київ Будинок офіцерів  
Про тур
Кожна жінка мріє бути сильною і в той же час кожна жінка мріє бути слабкою. І обидві вони мають рацію. Кожна жінка хотіла б сказати собі: «Я сильна жінка і заявляю про свою силу. Я знаходжу в собі багато прекрасного. У мене чудова душа. Я розумна і красива жінка. Я люблю себе. Я хочу бути самою собою, любити себе такою, яка я є. Я незалежна. Я сама дбаю про себе. Я розширюю свої можливості. Я можу жити, як хочу, можу стати такою, якою хочу. У мене чудове життя. Моя життя повне любові».
 
Але приходить час і кожна мріє забути про це і стати слабкою поряд зі своїм чоловіком. День у день гуру-психолог намагається розібратися з проблемами кожної з жінок, що приходять до нього на прийом. Адже що може бути краще жіночої групової терапії в пошуках себе і другої половинки? Девіз його «Школи Жінки» - успішна, красива, щаслива і кохана дружина успішного чоловіка.
 
У 21-му столітті багато жінок прагнуть поєднувати успішну кар'єру і творчу реалізацію зі щасливим сімейним життям! Комусь потрібно навчиться бути хорошою дружиною, комусь не вистачає уваги, а хтось катастрофічно потребує ніжності. Дорогі жінки та дівчата, незаміжні, у відносинах, в цивільному шлюбі! Всім нам дуже важливо знайти ключик до чоловіків! Давайте розбиратися!
 
Дізнайтеся те, що вам потрібно для виконання вашої мрії про жіноче щастя! Адже сама слабка жінка та, яка любить, і найсильніша жінка та, яка улюблена.