У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Оксана Білозір. «Народжена Україною»

Період туру: 30 вересня - 7 жовтня

Дати туру цього виконавця:

30 вересня, 18:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР ціна:
7 жовтня, 19:00
Дніпро ПК "Шинник" ціна:
21 серпня, 18:00
Полтава Театр ім. Гоголя  
Про тур

Постать Оксани Білозір – це яскраве підтвердження відомої істини про те, що найбільш славетний життєвий шлях дістається людям, які впевнено пов'язали свою долю з долею своєї країни та своєї Нації. Україна та пісня в долі Білозір нерозривні, як дихання та удари серця. Одне доповнює інше, надаючи кожному слову та кожній інтонації чесну виразність, силу та красу.

Такою співачка була завжди, але, звісно ж, велика війна пофарбувала її долю та сцену у нові кольори. На Вас чекає яскравий, сучасний і надзвичайно украінський концерт! До концертної програми увійшли давно відомі хіти, і нові пісні, народжені та записані вже у дні російської навали. Неймовірне єднання з публікою: унікальне спілкування з аудиторією та дивовижне бажання єдності!

«Україночка», «Горобина Ніч», «Українська душа» – навіть назви цих творів складаються у химерний вінок неповторної української краси, а на сцені велика співачка чарівним чином перетворює кожну з пісень на казку та виставу, чарівну історію кохання, віри та молодої відваги.