У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

MONATIK "ART Оборона"

Період туру: 23 червня - 1 липня

Дати туру цього виконавця:

23 червня, 19:00
Кропивницький Обласна філармонія ціна: від 550 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 146
24 червня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 590 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 126
26 червня, 19:00
Кременчук МПК ціна: від 590 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 91
1 липня, 19:00
Кам'янське Кіноконцертний зал "Мир" ціна: від 590 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 45
Про тур
MONATIK їде у Всеукраїнський тур "ART Оборона": основна ціль - допомога дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій.
 
Артист заявив дати графіку туру “ART Оборона”, основна місія якого збір коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України.
 
Завдяки нашим воїнам ЗСУ та сильним і незламним українцям артист зустрінеться зі своїми шанувальниками у Львові, Івано-Франківську, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших наших рідних прекрасних сильних містах України. Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових зонах для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.
 
Основною ціллю Всеукраїнського туру MONATIK "ART Оборона" є спільна ініціатива артиста з Фондом "Твоя опора" - збір коштів на допомогу дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій України. Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами "Наше радіо", "МУЗВАР" та Музичний телеканал "М1".
 
Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія (нагадаємо, що артист являється амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Як ти?", що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що полюбилися людям; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців.  
Тур MONATIK “ART Оборона” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.