Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Катерина Кухар. Ромео & Джульєтта

Період туру: 14 лютого - 1 березня

Дати туру цього виконавця:

14 лютого, 19:00
Харків ХНАТОБ ціна:
15 лютого, 19:00
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету ціна:
18 лютого, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад" ціна: від 300 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 728
28 лютого, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів" ціна: від 350 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 943
1 березня, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна ціна: від 450 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 707
Про тур
«For never was a story of more woe than this of Juliet and her Romeo»
 
Вперше в Україні прем’єра світового балету «Ромео і Джульєтта» за однойменною трагедією Вільяма Шекспіра. Балет на 2 дії. У головних ролях найкрасивіша балетна пара Європи - Катерина Кухар та Олександр Стоянов, які вперше представлять балетну постановку у великому всеукраїнському турі.
 
Композитор - Сергій Прокоф’єв. 
Хореографія та постановка Валерія Ковтуна. 
 
Сюжет балету розгортається в епоху Відродження на фоні життєрадісних вулиць італійського  міста Верони. 
Жвавій та артистичній музиці протистоять напружені драматичні епізоди, пов’язані з кровною ворожнечею та лютою ненавистю сімей Монтеккі та Капулетті. В атмосфері цього протистояння зароджується щире та поетичне кохання юних Ромео і Джульєтти, які належать до двох протилежних ворогуючих сімейств. Цьому коханню судилося стати уособленням душевної  краси і людяності, яке змушене трагічно загинути під гнітом жорстких соціальних умов. 
 
«Ромео і Джульєтту» у виконанні Олександра Стоянова та невагомої Катерини Кухар називають гімном кохання шекспірівських героїв.
 
Виконавці про балет:
 
Александр Стоянов: «Свою премьеру Ромео я танцевал с балериной, в которую влюблен. Она в последствии стала моей женой. Поэтому играть на сцене мне не приходилось и не приходится по сей день»
 
Катерина Кухар: «Партия Джульетты очень сложная. Необходимо показать не только юность и влюбленность героини, но и ее внутреннюю силу, характер... Согласитесь,  пойти против воли родителей, а затем принять решение не жить без любимого — на это способна только девушка с очень сильным характером. 
Мне предложили готовить партию Джульетты в очень сложный для меня период — после того, как я пережила личное горе. И я очень благодарна за возможность, потому что работа над балетом вернула меня к жизни…»
Питання? Відповідь!
+