Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Chris Norman

Період туру: 24 січня - 17 травня

Дати туру цього виконавця:

24 січня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 1620 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 180
17 травня, 19:00
Харків ККЗ "Україна" ціна: від 700 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 470
Про тур
Легендарний автор, виконавець та мультиінструменталіст Кріс Норман виступить В Україні з live-бендом!
 
Британський співак Кріс Норман прославився як музикант класичного складу колективу Smokie . У 70-ті кожна десята композиція групи набувала статусу міжнародного хіта, а турне команди проходило по всій Європі та Австралії. Піка популярності колектив досяг у 1978 році, коли вийшов знаменитий диск Smokie «The Montroux Album». Тоді ж Кріс Норман вперше спробував себе як сольний виконавець, співаючи дуетом із Сьюзі Кватро. Так з'явилася композиція "Stumblin'In", яка миттєво стала світовим шлягером.
 
У 80-ті Кріс Норман почав співпрацювати з популярним німецьким продюсером, автором та виконавцем Дітером Боленом (Modern Talking) . Пісня Midnight Lady повернула Нормана на вершини всіх європейських чартів, сингл отримав масу захоплених відгуків критиків і з тих пір вважається відправною точкою в сольній кар'єрі артиста. Сьогодні в біографії Кріса понад два десятки успішних альбомів, проте зупинятися він не збирається, продовжуючи випускати свіжі релізи та платівки.
 
В Україні Кріс Норман виступить із live-бендом. Прозвучить спеціальна програма, до якої увійдуть найкращі рок-композиції та балади із сольної творчості артиста, а також усі золоті хіти Smokie . Цілком точно, це свято не обійдеться без "What Can I Do", "I'll Meet You At Midnight" та всіма улюбленої "Living Next Door To Alice"!
 
Питання? Відповідь!
+