У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Havasi

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

21 травня, 19:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
23 травня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
Про тур
Фантастичне сольне фортепіанне шоу
 
Найбільша сенсація європейських спортивних арен і концертних залів від Токіо до Нью-Йорка і від Лондона до Берліна відвідає Україну в травні 2022 року. Не пропустіть шанс познайомитися з цим музичним вундеркіндом, піаністом, улюбленим мільйонами.
 
Це щось інше, це HAVASI
 
Програма на 100% складається з оригінальних сольних фортепіанних творів одного з найяскравіших і різнобічних молодих композиторів сучасності - HAVASI. Його новаторська музика не схожа ні на що з того, що ви чули раніше; свіжий, пристрасний і цікавий одночасно.
 
Продано більше 500 000 квитків
 
HAVASI виступав у багатьох найзнаменитіших концертних залах світу, таких як Карнегі-хол, Сіднейський оперний театр і стадіон Уемблі. Чекайте подиву: навіть сьогодні одного фортепіано цілком достатньо для харизматичного артиста, щоб глибоко схвилювати і розважити публіку, в той час як він розкриває свої секрети музики, яка підкорила серця стількох людей у всьому світі.
 
Про HAVASI
 
HAVASI - сучасний угорський композитор і віртуоз гри на фортепіано, який змінює визначення класичної музики. Він має виняткову харизмою рок-зірки, що дозволяє розпродавати концерти на стадіоні і зачаровувати публіку різного віку. В останні роки він продав квитки на легендарну арену Уемблі в Лондоні, Mercedes-Benz Arena в Берліні та Tauron Arena в Кракові, а також багато інших арен в Європі.
 
HAVASI Symphonic був міжнародним концертом Billboard №2, альбомом №1 в iTunes і абсолютним №1 на Deezer: виконавець №1, альбом №1, пісня №1. HAVASI також виконав свої оригінальні композиції в деяких найпрестижніших концертних залах світу, таких як Карнегі-хол в Нью-Йорку, Сіднейський оперний театр і Концертхаус у Відні.
 
Він - випускник всесвітньо відомої Музичної Академії Ференца Ліста, з глибокими знаннями в області класичних традицій, який також прагне зробити класичні інструменти актуальними для сучасної епохи. Його новаторський стиль поєднує в собі класичну музику з елементами традиційного фольклору і поп-року, що робить його унікальним виконавцем в світі.