У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ELDERBLOOD / MUTANTER / NECROM / ORBSTRUCT

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

22 жовтня, 18:00
Київ Volume Club  
23 жовтня, 18:00
Одеса More Music Club  
23 жовтня, 18:00
Харків Resto club «Museum»  
24 жовтня, 18:00
Дніпро МахноПАБ  
Про тур

ELDERBLOOD - харківський supreme satanic black metal акт, що створює гімни темряви з 2011. Цього року гурт представив на лейблі Drakkar Productions третій альбом 'Acrhony', що увібрав у себе найпотворніші сторінки релігійного мракобісся, ідеологій та сект різних часів. Запрошуємо на першу прогулянку попелищем - у цьому турі 'Achrony' вперше прозвучить наживо.

MUTANTER - одні з зачинателів української death metal сцени, що грають з 1991 року. В 2018 гурт видав потужний повноформатний альбом 'The Limit' на німецькому лейблі Kernkraftritter Records, а прямо зараз готує до релізу новий матеріал, що побачить світ цього року і дещо з якого можна буде почути наживо на події.

NECROM – гурт, що був утворений старожилами харківської металевої сцени для того, щоб віддати належну данину дет-металу першої половини дев’яностих. На рахунку групи один демо-запис, а в найближчому майбутньому – повноформатний альбом, робота над яким вже добігає кінця.

ORBSTRUCT - гурт, що виконує Death Metal у найкращіх традиціях цього жанру, успішно комбінуючи потужні гітарні рифи та швидкісні бласт-біти з темами атеїзму, агностицизму, самопізнання та саморозвитку. 22 вересня цього року на лейблах Paragon Records та Envenomed Music виходить другий повноформатний альбом під назвою "Deimos Falling", який буде представлено у рамках прийдешнього туру. Не буде вашим душам спокою, поки вони на сцені... Приготуйтесь пройти тернистий шлях самопізання крізь людські сумніви разом з ORBSTRUCT!