У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Morgenshtern

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

13 листопада, 19:00
Запоріжжя Палац спорту "ЮНІСТЬ"  
15 листопада, 19:00
Харків Палац Спорту  
16 листопада, 19:00
Київ Палац спорту  
Про тур
Концерт Morgenshtern в рамках туру артиста по Україні. Можливо, можна не слухати пісні Моргенштерна. Але нема такої людини у всьому рунеті, яка б цікавилася трендами і не знала  цього артиста. Адже Алішер Валєєв у свої 22 роки вже став тим, хто сам робить тренд. І не тільки у YouTube и Instagram. У 2020 році музичною ареною репера став весь світ. Він здобув популярність у США і навіть записав спільний трек з американським репером Lil Pump. Автором  Gucci Gang , який дістався третьої сходинки Billboard Hot 100 - офіційного хіт параду США.
 
Сольний концерт в рамках туру
А починав Моргенштерн як рокер і ініціатор проекту “ИзиРеп”. В своїх тодішніх відеоблогах він критикував реп і переконував підписників,  що репером може стати будь-хто. Аж поки не став ним сам і не почав розривати перші щаблі чартів. Здається, що  все дуже просто? Аж ніяк ні. Співак вперто рухався до своєї слави і дуже вірив у свою зірку. Заради музики довелося навіть кинути навчання у педагогічному.  І ось тепер Моргенштерн їде з концертом в Україну. А де ті, хто в ньому сумнівався?
 
Він обов'язково виконає всі свої найкращі хіти і влаштує свій фірмовий хайп. Адже саме за цю сміливість ми його так любимо. Не пропустіть виступ Morgenshtern! Ця подія точно увійде в музичну історію міста! Щоб потрапити на концерт Моргенштерна в Україні, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків 400-1700 грн. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.
 
Куди піти з друзями? На концерт Morgenshtern!
 
Послухати улюблені хіти у живому виконанні
Побачити на власні очі легенду рунету
Відірватися на концерті року
 
Відповідальність за кошти від продажу квитків несе організатор ТОВ Контрамарка Україна