Вистава "Час кохати"

Період туру: 23 вересня - 13 жовтня

Дати туру цього виконавця:

23 вересня, 19:00
Київ Будинок офіцерів ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 222
12 жовтня, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка ціна: від 50 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 816
13 жовтня, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 386
Про тур
Знайти своє щастя, жіноче, однією з головних героїнь п'єс Тетяні, судилося виключно завдяки випадку. На думку спадають паралелі з "Іронії долі". Та ж зима, передноворічний настрій, помилково постукали в двері...
Наша історія - це зворушлива і забавна «іронія долі».
Її сюжет простий - в одній квартирі «прикуті один до одного» живуть дві жінки, мати і дочка. Одна вже наближається до заходу свого життя, друга давно переступила вік, коли закохуються, створюють сім'ю, народжують дітей. Однією не дозволяє вийти в світ - інвалідний візок, інший - бажання розділити з матір'ю її самотність.
 
Але раптом, в один прекрасний день, напередодні Нового року трапляється диво. Нічого чарівного або казкового, просто в їх життя вторгається нова людина ...
 
І цього було достатньо, щоб їх долі круто змінилися. Взаємовідносини між матір'ю і дочкою, чоловіком і жінкою, сімейне життя, самотність, покарання за вчинений проступок - теми, підняті автором.
Все можливо, якщо дозволити собі повірити в можливе щастя, якщо дуже любити людей і бути готовим до самопожертви заради порятунку іншої. Тепла, наповнена любов'ю історія, яка допоможе дуже багатьом зігрітися від холоду життя, повірити в краще і ще раз переконатися в тому, що чудеса бувають.
 
Це не казка для дорослих, це просто наше життя розказане добрими людьми для добрих людей.
Ця вистава поставлена за п'єсою Надії Птушкіной «Поки вона вмирала».
Питання? Відповідь!
+