Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

LORDS OF THE SOUND. Music is Coming 2

Період туру: 11 квітня - 11 квітня

Дати туру цього виконавця:

11 квітня, 19:30
Львів Львівський оперний театр ціна: від 290 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 601
28 червня, 19:30
Одеса Одеський театр опери та балету  
18 вересня, 17:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
19 вересня, 17:00
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету  
Про тур
Після феєричного успіху Європейської програми "Music is Coming", оркестр LORDS OF THE SOUND не збавляє обертів і представляє нову програму "Music is Coming 2"! 18 вересня о 17:00 на сцені Палацу Cтудентів юридичного університету. Ти не можеш це пропустити!
 
Дух, магія і потужність закладені в кожній ноті, в кожному русі диригента і музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінострічок: Мандалорец, Відьмак, Гра Престолів, Гаррі Поттер, Вікінги, Вартові Галактики, Пірати Карибського моря, Диво-жінка, Ліки від здоров'я, П'ятий елемент, Аватар, Володар Кілець, Фантастичні тварини, Божевільний Макс, а також не обійдеться без яскравих представників фентезійних комп'ютерних ігор: World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Wither.
 
Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історіями, декораціями, та об'єднує їх одне - вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. У реальності, в якій є місце казок і міфів, драконам, небачених істот, надприродною силою, чаклунства і явищ, які не піддаються відомим законам фізики.
 
LORDS OF THE SOUND формує нове уявлення і репутацію поняття "оркестр". Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні і в країнах Європи. Проводячи понад 100 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити всіх глядачів і всі кола інтересів. Тим самим залучаючи насамперед молодь до сучасної класики та оркестрової музики.
 
У концерті беруть участь музиканти оркестру LORDS OF THE SOUND та вокальний ансамбль. У супроводі ексклюзивного відеоряду на великому екрані.
Соліст: Ярослав Радіоненко.
Диригенти: Віталій Саражинский і Шахрох Фатхизаде.
Продюсер: Андрій Новаторов
 
Питання? Відповідь!
+