Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

5`NIZZA

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

29 травня, 19:00
Одеса Літній театр "GORSAD"  
30 травня, 20:00
Київ Арт-завод Платформа  
3 вересня, 20:00
Дніпро "Лавина"  
4 вересня, 20:00
Харків Арт-завод "Механіка. Інша Земля"  
Про тур
Дует Сергія Бабкіна та Андрія Запорожця зміг завоювати народну любов без масштабних ефектних шоу та дорогих кліпів. Для цього знадобилася лише акустика і тексти, в яких гумор, рима й образність межують з геніальністю. 20-ти річний творчий шлях 5'nizza подарував світові вражаючі композиції, з метафоричною символікою і чіпляючими мотивами.
 
"Я не той", "Весна", "Солдат", "Ямайка", "Нева" і багато інших хітів прозвучать на літньому майданчику GORSAD, задаючи ритм і запалюючи настрій гостям свята.
 
Радість, смуток, сміх, сльози, наснага. Пісні 5'nizza викликають калейдоскоп емоцій. Люди можуть мати різні професії. смаки й погляди, але 5'nizza буде тим "каталізатором", який об'єднає їх емоційно. В цьому і полягає суперздатність їх творчості.
 
Високі позитивні вібрації неймовірно важливі, особливо в наш час. Адже пандемія викликала стільки сумнівів, страхів, скепсису, які позбавили людей радості, натхнення і свободи творчих проявів. У цей вечір буде багато танців, душевності, драйву й ейфорії, на безпечній дистанції, з дотриманням карантинних норм.
Питання? Відповідь!
+