У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Володарі звуку. "Хіти Української Естради"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

1 березня, 18:00
Черкаси Черкаська обласна філармонія  
8 березня, 19:00
Біла Церква ПК «Росава»  
24 квітня, 19:00
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка  
Про тур
Пісні, які стали душею Українського народу. Пісні які переспівує вже не одне покоління українців. Пісні які назавжди увійшли до "золотого" музичного фонду нашої країни. 
Оркестр "Володарі звуку" більш відомий як "Lords of the sound" представляє нову програму "Хіти Української естради". Володарі звуку гратимуть золоту колекцію естрадних пісень 70-80 років з репертуару Володимира Івасюка, Квітки Цісик, Софії Ротару, Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, ВІА "Кобза", ВІА "Світязь" та ін.
Цей музичний проект як відголосок перенесе глядачів в минулі часи, нагадає про виконавців, поетів та композиторів які формували Українську естрадну пісню, а симфонічні обробкі у сучасному аранжуванні додадуть смаку і стануть більш зрозумілими молодому поколінню.
 
Оркестр "Володарі звуку" на чолі з диригентом Віталієм Саражинським обіцяють глядачам понад 2 години музичного задоволення.
Для вас співатимуть солісти оркестру, учасникі та фіналісти вокальних талант-шоу, неперевершені: Ярослав Радіоненко, Маргарита Мелешко та Віталій Костенко.
 
Для тих, хто занудьгував саме за такою музикою, цей концерт стане справжнім святковим подарунком!
 
"Протягом останніх років ми ативно гастролюємо за кордоном, і які б різні програми ми не грали, завжди стараємося завершувати концерт композицією яка ідентифікувала би нашу національну приналежність. "Червона рута", "Водограй" і навіть "Гопак" вже ставали завешальною каденцією наших Європейських концертів. Тому думки зробити яскраву програму "золотих" українських пісень мені не дають спокою протягом багатьох років. Вважаю цей проект культурною місією нашого оркестру, і буду пишатися якщо в нас вийде зробити гідний музичний продукт, і якщо глядачи, або навіть музичні критики схвально оцінять нашу працю, буду вважати цю місію - виконаною" - говорить продюсер оркестру Андрій Новаторов.
 
На концертах Lords of the sound захоплює не лише сила звуку, але й поведінка артистів на сцені. Неперевершене виконання гарантує драйв, задоволення, феєрію відчуттів і точно залишиться у ваших серцях.
 
Не пропустіть можливість стати частиною унікальної події!
Поспішайте, адже кількість квитків обмежена!