У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Alyosha

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

6 березня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала)  
8 березня, 18:00
Лозова МПК  
21 квітня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
6 травня, 19:00
Миргород Палац культури курорту "Миргород"  
7 травня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
Про тур
Alyosha-співачка, яку не потрібно представляти. Виконавиця по праву входить в золоту 5 кращих в країні.
 
Незважаючи на чоловічий псевдонім, композиції Alyosha наповнені ніжністю, чуттєвістю і жіночою енергією. А тексти з глибоким змістом завжди супроводжує музика, що відповідає високим стандартам.
 
Олена Тополя народилася в Запоріжжі в найпростішій родині і з дитинства займалася музикою. Першим успіхом стала перемога на Міжнародному конкурсі "Ялта" в 2006 році. Ще через два роки-перша премія фестивалю" Пісні моря " (Севастополь). Вже наступного року співачка підписала контракт з продюсерським центром Catapult music. І під новим псевдонімом Alyosha потрапляє на національний відбір на конкурс "Євробачення".
 
Так що в 2010 році, випередивши конкурентів, співачка відправляється в Осло, щоб представляти нашу країну. Alyosha зайняла 10 місце, підкоривши європейську публіку дивовижним голосом з діапазоном в чотири октави. Так для неї відкрилися двері на престижні світові концертні майданчики.
 
Alyosha - не просто талановита виконавиця. Вона-композитор і автор всіх своїх пісень. Крім цього, дівчина з радістю складає пісні для інших. Так, її твори Є в репертуарі Наталії Могилевської і Потапа і Насті Каменських.