Stand-up концерт. Дмитро Романов

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

26 листопада, 19:00
Київ Будинок культури НТТУ (КПІ)  
30 листопада, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
1 грудня, 19:00
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана  
12 грудня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
16 травня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
17 травня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
Про тур
Дмитро Романов виступить в 4 українських містах! 
 
Топовий стендапер, автор найвлучніших жартів, володар чорного поясу з імпровізації, одессит за пропискою та всією душею -  Дмитро Романов - вирушає у тур українськими містами. 
 
11 грудня - Київ, 12 грудня - Харків, 14 грудня - Дніпро, 15 грудня - Черкаси. 
 
За 15 років досвіду Дмитро Романов перейшов із гумором на “ти”. Почавши карьєру в студентській команді КВН у рідній Одесі, наразі комік збирає повні зали та мільйони переглядів на YOUTUBE. Не дивно. 
 
Дмитро Романов, стендап комік: “Я жартую про знайомі всім життєві теми, намагаюся робити це без непристойностей і грубощів. Мені здається, саме такого доброго, світлого гумору нам усім зараз не вистачає. Моя мета - зробити якомога більшу кількість людей в світі щасливими.”
 
Судячи з усього - мету досягнуто. За роки відточування своєї комедійної майстерності здобув Дмитро чималу фан базу. Його іронічно-саркастичні жарти миттєво розлітаються на цитати. Їх коментують на затишних кухнях, підколюючи друзів, або доречно додають ділячись теплими або ПРОВАЛЬНИМИ спогадами. Гуморист впевнений, життя це весело, варто лише дивитися на нього під правильним кутом. 
 
Романов не боїться посміятись над собою, саме за цю  відкритість його і люблять. Серед його найбільш популярних виступів  «Про халяву та її любителів». 
 
Дмитро Романов, стендап комік: “Можливо ви читаєте зараз це і в голові у вас звучить мій голос. Це ще одна безкоштовна опція від мене.”
 
Кожний концерт стендапера - атракціон сповнений цілого спектру емоцій. І завжди це - 100% позитив! Чутки про що розлітаються дуже швидко, майже так само, як і квитки на його виступи. Аби підвищити шанси потрапити на концерт, та створити передсвятковий настрій концертна агенція H2D організовує концерти коміка аж у 4 містах країни.