Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

STAND-UP in UA: ДМИТРО РОМАНОВ

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

26 листопада, 19:00
Київ Будинок культури НТТУ (КПІ)  
30 листопада, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
1 грудня, 19:00
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана  
Про тур

Гумор без вульгарності від резидента великого Stand-up Comedy Club Production Дмитра Романова. Запрошені гості: Антон Тимошенко та Сергій Ліпко. 

Дмитро Романов - колоритний одесит, який жартує про знайомі всім життєві ситуації, уникаючи при цьому вульгарності і брутальності. На думку Дмитра саме такого світлого і доброго гумору нам всім зараз і не вистачає.

Жанр stand up став неймовірно популярним. Мабуть, не останню роль в цьому зіграв канал "ТНТ", а саме низка комедійних проектів і шоу, що виходили в ефір. Програма "Stand Up" дозволила молодим артистам заявити про себе і реалізуватися на сцені авторам іскрометних злободенних жартів. У число кращих гумористів входить і ім'я Дмитра Романова.

Високий, худий юнак (вага Дмитра, за деякими відомостями, 69 кг при зрості 191 см) жартує про власну зовнішність, про відносини з дівчатами і про побутові проблеми, які близькі кожному. Дмитро не приховує свою приналежність до єврейської національності. Молода людина з властивим йому гумором зазначає, що це відразу видно по його зовнішності і заперечувати цей факт було б нерозумно. А ще він шикарно імпровізує з глядачами, тому обирайте місця в першому ряду, якщо ви достатньо сміливі ;)

А на розігріві будуть хлопці також не промах! Запрошеними гостями є найперспективніші київські гумористи Антон Тимошенко та Сергій Ліпко. Антон Тимошенко - інтелігентний комік, жартує про дурниці суспільства, щоб хоч якось виправдати свої. Він настільки любить гостросоціальну комедію, що якби вона збирала гроші на карту Приват банка, він би скинув половину необхідної суми і навіть сплатив комісію. Учасник "Ліги сміху", дворазовий переможець телешоу "Розсміши коміка", резидент клубу "Підпільний Stand Up". Сергій Ліпко - стендап-комік, сценарист, один із авторів Телебачення Торонто та резидент проекту "Підпільний Stand Up". Сергій працює над тим, аби люди розуміли, що таке стендап і знали, що в Україні він також є. Через 200 років Сергій створив би парк розваг "21 століття": "Це було б щось на зразок "Парку Юрського періоду", але з дешевими смартфонами та трухлявими автомобілями. Там люди могли б проїхатися забитою маршруткою, заплатити за комуналку в черзі, спробувати все те, чого, я сподіваюся, вже не буде через двісті років".

Сьогодні жанр стендап став популярним і обріс своєю категорією глядачів та слухачів. Кожен новий концерт, в якому виступаючі діляться своїми наболілими історіями, чекають з величезним нетерпінням. Це дивовижне шоу в якому учасники висміюють насамперед самих себе і лише іноді глядачів. Тут гумор подається як "на блюдечку з блакитною облямівкою" приправлений неабиякою порцією сатири змішаної з цинізмом і самобичуванням. Це майже імпровізоване шоу в якому учасники не тільки розповідають прості і зрозумілі історії на мові відомій всім в світі, на мові гумору, а й іноді спілкуються з глядачами, що призводить до нових вибухів здорового, справжнього і дуже заразливого сміху.

Ви зможете розслабитися, посміятися від душі та отримати приємне "перезавантаження" під час концерту!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена російською мовою. Рекомендовано особам від 16 років.

 

Питання? Відповідь!
+