Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

David Garrett

Період туру: 26 вересня - 30 вересня

Дати туру цього виконавця:

26 вересня, 19:00
Харків ХНАТОБ ціна: від 1350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 438
30 вересня, 19:30
Київ Національний палац мистецтв "Україна" ціна: від 2699 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 592
1 жовтня, 19:30
Київ Палац спорту  
Про тур
Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя та основа всієї музичної діяльності. Своєю творчістю Девід перевернув засади класичної музики й перетворив скрипку на один з провідних інструментів сучасної альтернативи. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипаль диявола».
 
Паганіні серед зірок естради та Джимі Гендрікс серед скрипалів, Девід Гарретт — справжня міжнародна суперзірка, чия творчість стирає кордони між музикою Моцарта і Metallica. Протягом 10 років музичний талант Гарретта було відзначено 24 золотими й 16 платиновими нагородами в Гонконзі, Німеччині, Мексиці, Тайвані, Бразилії, Сінгапурі та інших країнах. Авторські аранжування класичних творів Бетховена і Дебюссі в його концертах легко уживаються з інструментальними версіями таких визнаних хітів поколінь, як 'Smells Like Teen Spirit "Nirvana,' Purple Rain 'Prince,' Nothing Else Matters" Metallica, 'November Rain' Guns N 'Roses, 'Viva La Vida’ Coldplay.
 
До очікуваного концертного туру  Девід Гарретт і його команда готувалися більше року. Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом.
 
«Я з нетерпінням чекаю туру і, як ніколи, хочу запросити своїх шанувальників у цю захоплюючу музичну подорож», — говорить про майбутні концерти сам музикант.
Питання? Відповідь!
+