У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

David Garrett

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

1 жовтня, 19:30
Київ Палац спорту  
9 червня, 19:30
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
11 червня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
Про тур
„ALIVE“ тур – це свято життя.
 
«В першу чергу, це бажання жити, бажання, нарешті, знову стати по-справжньому живим».
 
З  «Unlimited Live»  рок-зірка ДЕВІД ГАРРЕТТ відсвяткував 10-річчя своєї кросоверної музики захоплюючими шоу по всьому світу. На жаль, через пандемію коронавірусу тур довелося призупинити. Замість цього віртуоз радий представити шанувальникам свій новий тур у 2022 році - «ALIVE» - свято життя і відродження. ДЕВІД ГАРРЕТТ повертається в Україну в червні 2022 року.
 
«Я дуже хотів знову виступити перед вами в цьому році, але, на жаль, це неможливо. Як би я не був засмучений цим, я зосереджений на тому, щоб дивитися в майбутнє, і  дуже радий, що в наступному році зможу представити вам свою нову програму «ALIVE» - я з нетерпінням чекаю! Будь ласка, бережіть себе  і будьте здорові, щоб ми всі разом могли насолоджуватися концертами в 2022 році. Я вже з нетерпінням чекаю зустрічі з вами знову!»
 
Інтимний, як концерт у вітальні, але настільки ж п'янкий, як стадіонне шоу -  тур «ALIVE» знаменує новий початок для скрипаля рок-зірки Девіда Гарретта, а також повернення до його коріння: захоплюючі пісні, що прославляють життя, це ідеальна музика кросовера, поєднання віртуозної класичної музики з кращими поп-піснями і мелодіями гарантовано викличе у вас мурашки по шкірі. У 2022 році ДЕВІД ГАРРЕТТ нарешті повернеться на сцену і проведе свій тур «ALIVE» в душевній атмосфері зі своєю групою по всьому світу.
Своїм новим хітом «ALIVE - My Soundtrack» ДЕВІД ГАРРЕТТ занурює нас у свій дуже особистий музичний світ, пісні, які відображають його почуття, саундтрек його життя. Перебуваючи в дусі часу, на альбом і програму туру вплинули події 2020 року, з яких віртуоз відродився з ще більш глибоким почуттям бажання розпалити у своїх шанувальників жагу до життя і передати позитивну енергію.
 
«ALIVE» поєднує в собі безліч різних емоцій і настроїв, а в першу чергу, це бажання жити, бажання, нарешті, знову стати по-справжньому живим», - каже ДЕВІД ГАРРЕТТ. «Ось чому я створив репертуар, який обнадіює, але також відображає прикрощі останніх місяців. Це пісні, що надихають - повні енергії, жаги до життя і емоцій. Програма складається з усіх цих чудових, чарівних мелодій, і мені вже не терпиться виконати для вас «ALIVE» наживо ».
 
У турне «ALIVE» 2022 року будуть змішуватися глибоко зворушливі пісні, такі як «What a Wonderful World», «Imagine» і «Beauty and the Beast», з приголомшливими рок-гімнами, такими як «Enter Sandman» або «Paint it Black », а також такі мелодії, як мега-хіт Фаррелла Вільямса «Happy». Такі танцювальні пісні, як «Hit the Road Jack», «Thriller», «Bella Ciao» і однойменний «Stayin 'Alive» піднімуть публіку на ноги. Однак, як завжди на концертах Девіда Гарретта, класична музика також буде в центрі уваги з його новаторськими інтерпретаціями, наприклад "Confutatis" Моцарта, «Танець лицарів» Прокоф'єва і 7-а Бетховена, перетворюючи їх у віртуозну класику року.
 
Його останній тур, помпезний "Unlimited Live", ознаменував 10 річницю кросовера артиста і вразив більше 200 000 шанувальників. Після того, як тур був перерваний через пандемію коронавірусу і місяцями в соціальному дистанціюванні, Девід Гарретт захотів створити близьке і особисте відчуття свого нового «ALIVE» туру, зворушливі аранжування націлені торкнутися глибоко особистого. Разом зі своєю групою, з якою він виступає більше 10 років, скрипаль-кросовер привнесе на велику сцену інтимність і чарівність живого концерту.
 
ДЕВІД ГАРРЕТТ: «Після дощу настає сонячне світло, так відбувається в житті, і я теж так ставлюсь до музики. Прийде день, коли ми знову побачимося. Тільки уявіть, як це буде неймовірно здорово! »
 
«ALIVE» - це свято Девіда Гарретта, присвячене поверненню на сцену. Це його гімн життю, його ода надії і прояв сили музики. Viva la vida!
 
Коротка біографія Девіда Гарретта
 
«ALIVE» - вже 18-й студійний альбом Девіда Гарретта, який до теперішнього часу був професіоналом більше 25 років. Паганіні серед поп-зірок і Джимі Хендрікс серед скрипалів, ДЕВІД ГАРРЕТТ - «скрипаль диявола» нашого часу, міжнародна суперзірка, що стирає  кордони між музикою Моцарта і Metallica. Його хвалять за новаторство в сучасній кросоверній тенденції, а також за надзвичайно віртуозну гру. Девід - віртуоз як у виконанні найскладніших класичних композицій з провідними диригентами і оркестрами світу, так і у виконанні найпопулярніших рок-хітів на стадіоні. Девід Гарретт, яким захоплюються мільйони шанувальників по всьому світу, вже продав мільйони квитків і отримав 25 золотих та 17 платинових нагород в таких місцях, як Гонконг, Німеччина, Мексика, Тайвань, Бразилія, Сінгапур і багато інших. Він поєднує в собі харизму рок-зірки з тією віртуозністю, яка властива тільки кращим інструменталістам нашого часу.