У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Євген Хмара. Концертна програма «Музика для зцілення душі»

Період туру: 12 грудня - 12 грудня

Дати туру цього виконавця:

12 грудня, 18:00
Кропивницький Обласна філармонія ціна: від 250 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 761
25 лютого, 19:00
Кременчук МПК  
26 лютого, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
27 лютого, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
12 жовтня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала)  
13 жовтня, 19:00
Кременчук МПК  
12 вересня, 19:00
Полтава Театр ім. Гоголя  
14 вересня, 19:00
Кременчук МПК  
15 вересня, 18:00
Олександрія ПК "Світлопільський"  
Про тур
Хто такий цей віртуоз і чого чекати від концерту? Євген Хмара - музикант, виступ якого однозначно гідний відвідування з декількох причин. По-перше, чоловік має статус YAMAHA ARTIST, що свідчить про ідеальне володінні фортепіано конкретно фірми YAMAHA.
 
По-друге, це не просто виконавець, а піаніст-віртуоз, якого із задоволенням запрошують на різні пісенні телешоу (основна його робоча діяльність зараз - гра на роялі в програмі «Х-Фактор»), концерти зірок для акомпономування. Також слід сказати, що він був фіналістом одного з сезонів шоу «Україна має талант», з гідністю представивши світ фортепіанної музики всій країні.
 
Третя причина - кожен концерт фортепіанного виконавця - це справжня звукова феєрія, що складається з постійно змінюючих один одного інструментальних композицій. Завдяки вмілим переходах вся концертна програма звучить, як єдине ціле. Він знає, як зробити так, щоб абсолютно різні інструменти спрацювалися як єдиний механізм, здивувавши звучанням всіх в залі.
 
Цей хлопець обожнює експерименти, а в поєднанні з ідеальним володінням своїм робочим пристосуванням це виглядає неймовірно і динамічно.