Вистава "Ідея Фікс"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

20 січня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
21 січня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
23 січня, 19:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
25 січня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
26 січня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
Про тур
Яскравий, легкий, дико смішний спектакль про неможливість самотнього існування, про необхідність утримати свою другу половину, навіть якщо в ім'я любові доведеться піти на розумні, але екстраординарні заходи.
 
Євлампія Теодорівна – дама середніх років, вже 10 років як вдова, вирішує покінчити з самотністю. Вона дає оголошення в газету і, порадившись з картами Таро, приймає рішення обрати майбутнього супутника з п'яти перших претендентів.
 
Сусід Євлампії-вчений Нестор Павлович давно претендує на руку і серце вдови і його ніяк не влаштовує будь-якої розклад без його участі. Нестор приваблює свого колишнього приятеля професійного картяра Василя, пом'ятаючи, що той вельми непогано грав в інститутському театрі. Нестор Павлович пропонує Василю зіграти п'ять ролей, з'явившись до Євлампії в образах п'яти огидних персонажів, щоб та назавжди відмовилася від думки вийти заміж за кого або, крім Нестора.
 
Однак у процесі вистави, Василь, натхненний інтелектом Євлампією, а також її чотирикімнатною квартирою, вирішує зіграти свою гру і одружитися на вдові сам. Виникає пікантна ситуація.
 
Автор: Миро Гавран
У ролях: Л. І. Удовиченко, М. А. Башаров, С. В. Колесніков 
Тривалість вистави: 2 години