У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вечірній Квартал. Новорічна Програма

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

18 грудня, 20:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
19 грудня, 20:00
Харків ХНАТОБ  
20 грудня, 20:00
Дніпро Дніпровський цирк  
25 грудня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії  
24 січня, 20:00
Київ Культурний центр Freedom Hall  
Про тур
«Вечірній Квартал» відправляється у Новорічний тур Україною
 
Вперше колектив студії «Квартал 95» відправляється у концертний тур в оновленому складі. Тепер на сцені буде виступати дев’ять акторів: Олена Кравець, Євгеній Кошевий, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Крапов, Міка Фаталов, Юрій Ткач, Юрій Великий та Володимир Мартинець. Новий склад колективу вже встиг зарекомендувати себе у телевізійних ефірах каналу «1 1». Зараз же глядачі вперше зможуть побачити виступи наживо.
Традиційно, глядачі туру зможуть першими побачити нову святкову програму «Вечірнього Кварталу». В телевізійному ефірі вона з’явиться під час Новорічної ночі. Влучний гумор, авторський погляд на актуальні новини та події в країні, яскраві жарти та номери – все це буде у святковому турі студії «Квартал 95».
 
Як завжди, не залишиться поза увагою політичне життя країни. У тому числі, й активна діяльність колишнього художнього керівника «Кварталу 95», Президента України, Володимира Зеленського, Офісу Президента, Верховної Ради та чиновників. Із іронією та характерним «кварталівським» почерком «Квартал» підведе підсумки року та зарядить глядачів гарним настроєм і позитивом на весь сезон!