ХАС

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

21 жовтня, 19:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»  
22 жовтня, 18:00
Дніпро RIO Сlub  
25 жовтня, 19:00
Івано-Франківськ Panorama Pub  
13 лютого, 19:00
Івано-Франківськ Підземний перехід «Ваґабундо»  
14 лютого, 19:00
Радехів SN Family  
22 травня, 19:00
Київ клуб Atlas  
23 травня, 19:00
Вінниця Mont Blanc  
Про тур

Репер ХАС влаштує «дикий кач» своїми сольними концертами! Готові до шаленого викиду адреналіну, драйву і нестримних емоцій? Зустрічайте одного з найрутіших українських бітмейкерів - харизматичного репера ХАС! Учасник проекту «Україна має талант», фіналіст «Х-фактор», переможець музичної премії «Пісня року 2021», теле- і радіоведучий, ініціатор і автор соціальних проектів.

Лише за період війни, хіп-хоп виконавець взяв участь у близько 100 благодійних заходах. ХАС і його команда організували гастролі Україною з доброчинними концертами на підтримку української армії та з метою збору коштів на потреби наших військових на передовій. Його пісні розривають чарти і набирають мільйони переглядів на YouTubе.

Після успіху синглу “Партизани” (понад 1,3 мільйона переглядів на YouTube та більше 360 тисяч прослуховувань на Spotify), ХАС створив міні-альбом повстанських і партизанських пісень “Історія старого Лева”. А згодом випустив сингл «Ну, постривай!» про артистів, які продовжують працювати з рф. Понад 52 тисячі слухачів на Spotify «зависають» на ТОП-ових треках ХАСа.

Зокрема офіційне відео на фокус-трек з альбому «Не продам» в дуеті зі співачкою Схожа увійшло в десятку найпопулярніших і не залишало тренди YouTube. А нещодавно ХАС потішив своїх слухачів справжнім творчим подарунком - релізом нового повноцінного альбому «0322», треки з якого Ви матимете змогу почути вживу вже зовсім скоро.

Це буде особливий музичний вечір - зустріч з людьми, яким є що разом згадати, чим поділитися і про що помовчати, з ким ніколи не забудеш - ким ти є насправді. "Ти той, ким ти є, коли залишаєшся щирим і справжнім і можеш пронести та зберегти через увесь свій шлях найцінніші уроки, які тобі дало життя" - переконаний артист.

Не пропустіть драйвовий і водночас надзвичайно атмосферний концерт репера ХАС! Його висока емоційна концентрація аж зашкалюватиме! Приходьте і відчуйте!