Злата Огнєвіч

Період туру: 30 жовтня - 31 жовтня

Дати туру цього виконавця:

30 жовтня, 19:00
Кременчук МБК ціна: від 190 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 865
31 жовтня, 19:00
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ ціна: від 160 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1239
5 жовтня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
Про тур
Всеукраїнський тур Злати Огнєвіч під назвою "Чекай" охопить 35 міст рідної країни. Концертне турне артистки буде складатись з двох частин - восени-взимку 2019 року пройде перша частина концертів, Злата проведе концерти у таких містах: Черкаси, Кропивницький, Вінниця, Кременчук, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Житомир, Ужгород, Чернівці та Львів. 
 
Назва туру доволі символічна, адже кожен з нас кожного дня чекає на щось неймовірне, своєю музикою Злата Огнєвіч доведе кожному слухачу на концертах, що варто чекати і вірити у краще. 
 
В рамках туру "Чекай" прозвучать відомі хіти співачки, які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів: "Танцювати", "Doloni", "Запали вогонь", "Солодка кара" та багато інших. Крім того, слухачі почують пісні зі студійного альбому "Грані", а також найбільш відверті пісні - авторські композиції виконавиці, яким не займати красномовності. 
 
Це буде вже третій концертний тур артистки містами України і тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає - справжність та мінімалізм. Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових рішень слухач зможе поринути у атмосферу того, чим насправді живе артистка - Музики!
Питання? Відповідь!
+