Наші каси
Каси в місті
У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Серьога ака Поліграф ШарікOFF з програмою "Бумер 15 РОКІВ"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

13 листопада, 19:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
14 листопада, 19:00
Кременчук МПК  
15 листопада, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
17 листопада, 23:00
Харків Клуб "Bolero"  
19 листопада, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
Про тур
Поліграф ШарікOFF - іронічний проект репера Серьоги.
 
Новий проект всім знайомого репера, автора "Черного Бумера" Сергія "Серёги" Пархоменко зможе здивувати (і порадувати) шанувальників, які звикли до його серйозного реперського образу. Його виступи наповнилися щирим сміхом публіки, а музика стала схожою на сучасну естрадну пісню.
 
Інша сторона Серьоги: навіть найуспішніші виконавці цілком можуть втомитися від створеного ними образу. Репер Сергій Пархоменко, також відомий аудиторії як Серьога, вирішив змінити імідж, стиль, напрямок музики і перекваліфікувався в шансоньє, іронічного і веселого.
 
Сьогодні цей злегка жартівливий, але сучасний проект Поліграф ШарікOFF на гребені хвилі, а повернення колишньої слави завжди додає сил і натхнення втомленому артисту.
 
"Какао белого цвета": це перший альбом Серьоги, який він випустив у 2017 році під ім'ям Поліграф ШарікOFF. У ньому вкрай вдало поєднуються шинкарські мелодії, атмосфера культурного шансону і поетичні таланти автора. Крім того, незабаром після релізу Серьога випустив інструментальний альбом, тим самим демонструючи значення музики в його проекті і спалюючи мости з реперськими минулим.
 
Душевне застілля: вміння веселитися і безтурботно марнувати життя завжди відрізняло природженого гуляку від звичайної людини в п'ятничний вечір. Харизматичний Поліграф ШарікOFF вийде на сцену в образі столичного шансоньє, організатора душевного застілля для досвідченої публіки. Крім пісень з альбому "Какао белого цвета" обов'язково прозвучать кілька старих, але найулюбленіших аудиторією пісень Серьоги.