Lara Fabian

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

16 жовтня, 19:00
Харків Палац Спорту  
19 жовтня, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
20 жовтня, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
Про тур
Лара Фабіан - артистка, співачка, відома у всьому світі, як володар одного з найкрасивіших голосів в сучасній музиці, продавши понад 20 млн альбомів по всьому світу, в рамках Світового турне «50», приїжджає до Харкова з унікальним концертам 16 жовтня в Палаці спорту.
 
Світовим турне «50» Лара Фабіан відзначить більш, ніж 25-річну кар'єру, що включає різні твори французької та англійської музики, такі як «Je t'aime», «Adagio», "I will love Again" і представить глядачам твори зі свого нового французького альбому «Papillon», випущеного на початку 2019 року. Тур «50» почнеться в Америці у вересні 2019 року і включатиме: Монреаль, Нью-Йорк, Чикаго, Сан-Франциско, Лос-Анджелес, Париж, Лондон, Брюссель, Мінськ, Київ, Харків, Афіни та інші міста.
 
Відома своїм унікальним виконанням класики «Je suis malade» і «Caruso», Лара Фабіан повертається в Україну з унікальним шоу, присвяченим всій її кар'єрі, включаючи всі її головні хіти, виконані на різних мовах.
 
Приєднуйтесь до Ларі Фабіан в цьому унікальному святкуванні її кар'єри і її 50-річчя з ретельно продуманим і елегантним шоу, присвяченим темі любові, музики і унікальноїкар'єри незрівнянної артистки.